Uszczelniacz Silikonowy Czerwony 343°C-290g

Uszczelniacz Silikonowy Czerwony 343°C-290g
23,50 zł szt
Cena zawiera VAT

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 9,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 9,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

product photo
23,50 zł szt

Szczegóły

product photo
Rodzajsilikon
ZastosowanieUszczelnienie
ProducentMA PROFESSIONAL
Kod produktu20-A35

Opis produktu

Szybkowiążący czerwony uszczelniacz przeznaczony do silników samochodowych i innych instalacji. Nowoczesna formuła na bazie silikonu pozwala na tworzenie uszczelek odpornych na działanie olejów, glikolu i innych substancji chemicznych, w tym płynów eksploatacyjnych.

Produkt bardzo odporny temperaturowo (zapewnia odpowiednią ochronę w granicy -54°C do +343°C. Utworzona powłoka szczelnie przywiera do materiału. Uszczelniacz od Moje Auto ma bardzo dobre właściwości eksploatacyjne.

Nie tylko nadaje się do stosowania w silnikach, ale też urządzeniach, które podczas pracy wydzielają bardzo dużo ciepła. Odporność na temperatury aż do +343°C sprawia, że uszczelniacz znajdzie zastosowanie nawet w maszynach przemysłowych, które pracują w trudnych warunkach.

Powstałe uszczelki są odporne na wibracje mechanizmu, dzięki czemu nie istnieje ryzyko, że nagle przestaną pełnić one swoją rolę. Produkt jest doskonałym wyborem, jeśli mamy problem ze szczelnością układu, a niezbędne nam jest rozwiązanie, które będzie gwarantować skuteczność nawet w mało przyjaznych warunkach.

Gwarancja i zwroty

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09