Zmywacz Uniwersalny 1l

Zmywacz Uniwersalny 1l
10,90 zł szt
Cena zawiera VAT

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 9,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 9,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

product photo
10,90 zł szt

Szczegóły

product photo
Rodzajpłyn
Zastosowanieczyszczenie silnika
ProducentMA PROFESSIONAL
Kod produktu20-A55

Opis produktu

Zmywacz uniwersalny jest preparatem służącym do usuwania zabrudzeń w warsztacie, garażu oraz w innych pomieszczeniach. Bardzo dobrze radzi sobie z odtłuszczaniem i myciem narzędzi, urządzeń, części samochodowych czy powierzchni plastikowych i z tworzyw sztucznych.

Pozbawiony rozpuszczalników ropopochodnych. Radzi sobie nawet z trudnymi zabrudzeniami, których pozbycie się wodą z detergentami jest niemal niemożliwe (oleje czy smary). Zabrudzenia ze smarów czy olejów są bardzo irytujące – ich usunięcie wcale nie jest łatwe, a potrafią uprzykrzyć życie zarówno podczas pracy, jak i po niej.

Zmywacz uniwersalny jest doskonałym rozwiązaniem tego problemu – wystarczy użyć go jak standardowego środka czyszczącego, by szybko doprowadzić do porządku zarówno zabrudzone części, jak i narzędzia.

Jest także bezpieczny dla plastików i tworzyw sztucznych, dlatego znajdzie zastosowanie nie tylko w warsztacie lub przy samochodzie, ale też w domu, przy szczególnie trudnych, tłustych zabrudzeniach.

Gwarancja i zwroty

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09