Wybrany pojazd:

Zmień pojazd

Zmywacz Uniwersalny 1l

Zostały tylko 5 sztuki

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 7,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 7,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

Zmywacz uniwersalny jest preparatem służącym do usuwania zabrudzeń w warsztacie, garażu oraz w innych pomieszczeniach. Bardzo dobrze radzi sobie z odtłuszczaniem i myciem narzędzi, urządzeń, części samochodowych czy powierzchni plastikowych i z tworzyw sztucznych. Pozbawiony rozpuszczalników ropopochodnych. Radzi sobie nawet z trudnymi zabrudzeniami, których pozbycie się wodą z detergentami jest niemal niemożliwe (oleje czy smary). Zabrudzenia ze smarów czy olejów są bardzo irytujące – ich usunięcie wcale nie jest łatwe, a potrafią uprzykrzyć życie zarówno podczas pracy, jak i po niej. Zmywacz uniwersalny jest doskonałym rozwiązaniem tego problemu – wystarczy użyć go jak standardowego środka czyszczącego, by szybko doprowadzić do porządku zarówno zabrudzone części, jak i narzędzia. Jest także bezpieczny dla plastików i tworzyw sztucznych, dlatego znajdzie zastosowanie nie tylko w warsztacie lub przy samochodzie, ale też w domu, przy szczególnie trudnych, tłustych zabrudzeniach.
Więcej informacji
ProducentMA PROFESSIONAL
Kod produktu20-A55
Zastosowanieczyszczenie silnika
Rodzajpłyn
EAN5905694013051
LiniaZmywacz uniwersalny
Napisz własną recenzję
Opinia
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i podlega Google Polityce prywatności i Warunkom świadczenia usług.

* - Pola obowiązkowe

Gwarancja

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09

blog_hp

Oleje i filtry

Zobacz listę poradników o olejach i filtrach (m.in. olejach silnikowych i filtrach oleju), które zostały opublikowane niedawno na blogu motoryzacyjnym GoRabbit.