Kategorie

Top marki:

Top marki:

Top marki:

Top marki:

Top marki:

Top marki:

Top marki:

Top marki:

Top marki:

Pomoc Pomoc
JAK CZYTAĆ POSZCZEGÓLNE
CECHY WYSZUKIWANIA?
Szerokość, profil i średnica to parametry, które wspólne informują o rozmiarze opony.
Szerokość
Parametr, który określa szerokość opony zamin zamontujesz ją w swoim samochodzie.
Profil
Profil to inaczej wysokość opony. Informacja ta podana jest w postaci procentu szerokości ogumienia.
Średnica
Parametr mówiący o tym, na falgę jakiej średnicy zamontujesz wybraną przez siebie oponę.
Pomoc parametry opony
Nośność
Informuje Cię o górnej granicy
obciążenia na jakie możesz narazić oponę
podczas jazdy z maksymalną prędkością
na jaką zezwala producent.
Prędkość
Parametr określający z jaką maksymalną
prędkością możesz poruszać się stosując
wybraną oponę.
Wzmacniane
Opony, które oznaczone są jako wzmacniane, charakteryzują się zwiększoną nośnością. Powoduje to, że lepiej radzą sobie w trudnych warunkach, będąc montowanym między innymi w samochodach dostawczych.
Run on flat
Run on flat charakteryzuje opony, które pozwolą Ci na kontynuwanie jazdy nawet po całkowitej utracie powietrza. Dzięki temu możesz pokonać nawet 80 km przy prędkości nie większej niż 80 km/h.
GDZIE SPRAWDZIĆ Z JAKIEGO ROZMIARU OPONY
POWINIENEM KORZYSTAĆ?
Na brzegu każdej opony
W karcie pojazdu
Na drzwiach pojazdu
Zależnie od modelu samochodu, informację o rozmiarze opony możesz również znaleźć na progu drzwi od strony kierowcy lub na ich wewnętrznej części. niekiedy również na słupku tuż za kierownicą.
POKAŻ WIĘCEJ
01
PODAJ PARAMETRY
SZUKANEGO PRODUKTU

Opony letnie: dostawcze (153 produkty)

Opony letnie: dostawcze
Szukanie podstawowe
Filtry
FILTRY
Producent
Producent
Szerokość
Szerokość
Profil
Profil
Średnica
Średnica
Poziom hałasu
Poziom hałasu
Indeks nośności
Indeks nośności
Indeks prędkości
Indeks prędkości
Wzmacniana
Wzmacniana
  1. Tak 9 produkty
1 z 4
1 z 4
Opony letnie: dostawcze

Opony letnie do samochodów dostawczych

Opony samochodowe są gwarancją zachowania bezpieczeństwa na drodze, przy jednoczesnym zapewnieniu przyjemnej i komfortowej jazdy. Szczególnym ich rodzajem są letnie opony dostawcze, które ze względu na swoje przeznaczenie muszą charakteryzować się także szeregiem innych cech. W GoRabbit.pl znajdziesz szeroką ofertę opon dostawczych od najlepszych polskich oraz zagranicznych producentów, dostarczających produkty o najwyższej jakości i niskim stopniu awaryjności oraz zużywalności.

Postaw na sprawdzonych producentów i wysoką jakość

Najlepsze letnie opony dostawcze mają określone cechy, które w porównaniu z innymi rodzajami ogumienia odgrywają kluczową rolę i wybijają się ponad pozostałe parametry. Są to m.in. indeks nośności (im wyższa masa oraz ładowność pojazdu, tym wyższy powinien być indeks nośności) oraz technologie wzmacniania ogumienia (wzmocnione konstrukcje ze stalowych splotów lub nylonowych opasań bądź pokryte twardszą gumą brzegi opon). Warto skorzystać także z możliwości wyboru pozostałych cech ogumienia, takich jak indeks prędkości, poziom hałasu, średnica, profil i szerokość. W naszym sklepie znajdziesz ponad 200 modeli letnich opon dostawczych klasy premium, standard oraz ekonomicznej od takich producentów, jak Dębica (na przykład model Presto LT, Michelin (m.in. Agilis 51) czy Firestone z modelem Vanhawk 2 - szybko i bezproblemowo wybierzesz takie, które będą dopasowane idealnie do Twoich potrzeb.

Skorzystaj z opcji

Wybór odpowiednich letnich opon dostawczych wcale nie musi być przykrym i żmudnym procesem. W GoRabbit.pl jesteśmy świadomi tego, że niektórych kierowców trzeba delikatnie wspomóc w wyborze ogumienia dostosowanego do ich wymagań i za każdym razem czynimy to z wielką przyjemnością. Wystarczy, że zadzwonisz do naszego konsultanta, który po zadaniu kilku niezbędnych pytań (m.in. o markę oraz model samochodu) w fachowy i rzetelny sposób doradzi, na jakie opony warto się zdecydować. Na naszej stronie internetowej GoRabbit.pl dostępna jest również zaawansowana wyszukiwarka, która także może się okazać niezwykle pomocna przy wyborze odpowiednich opon dostawczych.

Opony

Zobacz listę poradników o oponach (m.in. letnich, zimowych i całorocznych), które zostały opublikowane niedawno na blogu motoryzacyjnym GoRabbit.