Kategorie

Top marki:

Top marki:

Top marki:

Top marki:

Top marki:

Top marki:

Top marki:

Top marki:

Top marki:

Pomoc Pomoc
JAK CZYTAĆ POSZCZEGÓLNE
CECHY WYSZUKIWANIA?
Szerokość, profil i średnica to parametry, które wspólne informują o rozmiarze opony.
Szerokość
Parametr, który określa szerokość opony zamin zamontujesz ją w swoim samochodzie.
Profil
Profil to inaczej wysokość opony. Informacja ta podana jest w postaci procentu szerokości ogumienia.
Średnica
Parametr mówiący o tym, na falgę jakiej średnicy zamontujesz wybraną przez siebie oponę.
Pomoc parametry opony
Nośność
Informuje Cię o górnej granicy
obciążenia na jakie możesz narazić oponę
podczas jazdy z maksymalną prędkością
na jaką zezwala producent.
Prędkość
Parametr określający z jaką maksymalną
prędkością możesz poruszać się stosując
wybraną oponę.
Wzmacniane
Opony, które oznaczone są jako wzmacniane, charakteryzują się zwiększoną nośnością. Powoduje to, że lepiej radzą sobie w trudnych warunkach, będąc montowanym między innymi w samochodach dostawczych.
Run on flat
Run on flat charakteryzuje opony, które pozwolą Ci na kontynuwanie jazdy nawet po całkowitej utracie powietrza. Dzięki temu możesz pokonać nawet 80 km przy prędkości nie większej niż 80 km/h.
GDZIE SPRAWDZIĆ Z JAKIEGO ROZMIARU OPONY
POWINIENEM KORZYSTAĆ?
Na brzegu każdej opony
W karcie pojazdu
Na drzwiach pojazdu
Zależnie od modelu samochodu, informację o rozmiarze opony możesz również znaleźć na progu drzwi od strony kierowcy lub na ich wewnętrznej części. niekiedy również na słupku tuż za kierownicą.
POKAŻ WIĘCEJ
01
PODAJ PARAMETRY
SZUKANEGO PRODUKTU

Opony letnie: osobowe (1134 produkty)

Opony letnie: osobowe
Szukanie podstawowe
Filtry
FILTRY
Szerokość
Szerokość
Profil
Profil
Średnica
Średnica
Poziom hałasu
Poziom hałasu
Indeks prędkości
Indeks prędkości
Wzmacniana
Wzmacniana
  1. Tak 479 produkty
Run flat
Run flat
  1. Tak 35 produkty
1 z 29
1 z 29
Opony letnie: osobowe

Opony letnie do samochodów osobowych

Zimowe i letnie opony osobowe to niezaprzeczalnie jedne z najważniejszych części składowych każdego auta. To właśnie one w głównej mierze przyczyniają się do zwiększenia bezpieczeństwa na drodze. Gdy tylko zaczną przejawiać oznaki zużycia lub po prostu ulegną przebiciu, nie zwlekaj ani chwili i wymień je na nowe. W sklepie GoRabbit.pl znajdziesz ponad 2000 modeli letnich opon samochodowych, pasujących do większości popularnych marek aut spotykanych w Europie.

Najlepsze opony do Twojego samochodu

Letnie opony samochodowe dostępne w naszym sklepie pochodzą zarówno od znanych i cenionych producentów (m.in. Bridgestone z modelem Driveguard, a także Continental i Goodyear), jak i od tych mniej rozpoznawalnych, jak choćby Vredestein czy Kormoran z modelem Ultra High Performance. Ich produkty łączy jednak jeden wspólny mianownik - najwyższa jakość. Bezawaryjność czy zachowanie odpowiednich oporów toczenia to absolutna podstawa dobrych jakościowo letnich opon. Korzystając z możliwości wyboru spośród szerokiego zakresu pozostałych parametrów ogumienia, takich jak szerokość, profil, średnica czy poziom wydawanego podczas jazdy hałasu, dopasujesz taki rodzaj opon, który w całości pokryje się z Twoimi oczekiwaniami. Niezależnie od tego, czy podróżujesz za kierownicą ekonomicznego miejskiego samochodu, czy preferujesz bardziej agresywną jazdę za kółkiem sportowego superauta - w GoRabbit.pl znajdziesz to, czego Ci potrzeba.

Postaw na fachowe doradztwo

Nie każdy kierowca jest specem w dziedzinie motoryzacji i potrzebuje wsparcia przy wyborze letnich opon osobowych - w GoRabbit.pl doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Dlatego specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy zaawansowaną wyszukiwarkę, która w kilka chwil poda spersonalizowane wyniki wyszukiwania. Wystarczy, że wpiszesz interesującą Ciebie markę oraz model samochodu, do którego szukasz letnich opon samochodowych. To jednak nie wszystko - możesz skorzystać także z pomocy naszego fachowego konsultanta, który w rzetelny i profesjonalny sposób doradzi, jaki model ogumienia będzie najlepiej pasował zarówno do Twojego auta, jak i do stylu, w jakim go na co dzień prowadzisz.

Opony

Zobacz listę poradników o oponach (m.in. letnich, zimowych i całorocznych), które zostały opublikowane niedawno na blogu motoryzacyjnym GoRabbit.