Kategorie
Pomoc Pomoc
JAK CZYTAĆ POSZCZEGÓLNE
CECHY WYSZUKIWANIA?
Szerokość, profil i średnica to parametry, które wspólne informują o rozmiarze opony.
Szerokość
Parametr, który określa szerokość opony zamin zamontujesz ją w swoim samochodzie.
Profil
Profil to inaczej wysokość opony. Informacja ta podana jest w postaci procentu szerokości ogumienia.
Średnica
Parametr mówiący o tym, na falgę jakiej średnicy zamontujesz wybraną przez siebie oponę.
Pomoc parametry opony
Nośność
Informuje Cię o górnej granicy
obciążenia na jakie możesz narazić oponę
podczas jazdy z maksymalną prędkością
na jaką zezwala producent.
Prędkość
Parametr określający z jaką maksymalną
prędkością możesz poruszać się stosując
wybraną oponę.
Wzmacniane
Opony, które oznaczone są jako wzmacniane, charakteryzują się zwiększoną nośnością. Powoduje to, że lepiej radzą sobie w trudnych warunkach, będąc montowanym między innymi w samochodach dostawczych.
Run on flat
Run on flat charakteryzuje opony, które pozwolą Ci na kontynuwanie jazdy nawet po całkowitej utracie powietrza. Dzięki temu możesz pokonać nawet 80 km przy prędkości nie większej niż 80 km/h.
GDZIE SPRAWDZIĆ Z JAKIEGO ROZMIARU OPONY
POWINIENEM KORZYSTAĆ?
Na brzegu każdej opony
W karcie pojazdu
Na drzwiach pojazdu
Zależnie od modelu samochodu, informację o rozmiarze opony możesz również znaleźć na progu drzwi od strony kierowcy lub na ich wewnętrznej części. niekiedy również na słupku tuż za kierownicą.
POKAŻ WIĘCEJ
01
PODAJ PARAMETRY
SZUKANEGO PRODUKTU

Opony całoroczne: osobowe (0 produktów)

Opony całoroczne: osobowe
Szukanie podstawowe
Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.
Opony całoroczne: osobowe

Opony całoroczne do samochodów osobowych

Poszukując alternatywy dla sezonowych opon zimowych lub letnich, warto zainteresować się modelami całorocznymi. To uniwersalne opony, których użytkowanie jest możliwe i bezpieczne - bez względu na warunki atmosferyczne. Wyposażając swój samochód w opony całoroczne do aut osobowych, możesz zapomnieć o ich okresowej wymianie! To wygodne rozwiązanie, jednak decydując się na nie musisz pamiętać, o tym aby wybierać ogumienie najwyższej jakości. Opony, które użytkowane są bez sezonowej wymiany, szybciej się zużywają i wymagają większej staranności podczas procesu produkcji. W asortymencie sklepu GoRabbit.pl znajdziesz opony całoroczne cenionych w branży marek: Sailun, CST, Dębica, Falken i Fulda! Renoma tych producentów to gwarancja jakości opon, które znajdziesz w tej kategorii.

Bogaty wybór dla satysfakcji z zakupów

W naszym asortymencie znajdziesz prawie 900 produktów z serii całorocznych opon do aut osobowych! W tak obszernej ofercie z pewnością trafisz na idealny model ogumienia. Jeśli masz wątpliwości, czy dobrze dobrałeś opony do swojego pojazdu, zapraszamy do skorzystania z konsultacji – nasi pracownicy udzielą merytorycznych wskazówek i pomogą Ci zakpić zoptymalizowane ogumienie do Twojego samochodu. Łatwa w obsłudze wyszukiwarka pozwala kategoryzować osobowe opony całoroczne według interesujących Cię kryteriów: indeksu prędkości i nośności, wielkości opon oraz innych, newralgicznych parametrów.

Atrakcyjne ceny wysokojakościowych opon

Oferta obejmuje opony całoroczne osobowe w przystępnych cenach – najtańszy model możesz kupić już za 128 zł! Dzięki oponom uniwersalnym możesz zrezygnować ze żmudnego pamiętania o obowiązkowej, sezonowej wymianie ogumienia i czuć się bezpiecznie podczas jazdy w każdych warunkach.

Opony

Zobacz listę poradników o oponach (m.in. letnich, zimowych i całorocznych), które zostały opublikowane niedawno na blogu motoryzacyjnym GoRabbit.