Kategorie

Żarówka 12V H4 6055W P43T VISION MOTOCYKL SET

Żarówka 12V H4 6055W P43T VISION MOTOCYKL SET

Halogenowe żarówki motocyklowa marki Philips z serii Vision to doskonały wybór dla chcących zapewnić sobie nawet o 30% więcej światła w porównaniu do standardowych żarówek dostępnych na rynku. Precyzyjna wiązka światła gwarantuje emisję na odległość niemal o 10 metrów dłuższą, zapewniając tym samym lepszą widoczność motocykliście. Wysokiej jakości produkty użyte do produkcji żarówki gwarantują jej niezawodność, nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.

Niemal 30% więcej światła w porównaniu do standardowych żarówek dostępnych na rynku. Precyzyjna wiązka światła o maksymalnej mocy, świecąca na odległość dłuższą o 10 metrów w porównaniu do standardowych żarówek. Profesjonalne wykonanie oraz autorska technologia przy użyciu wysokiej klasy szkła kwarcowego. Dzięki rygorystycznym kontrolom marki Philip, żarówki posiadają zgodność z wysokimi standardami jakościowymi homologacji ECE. Specyfikacja: Napięcie: 12V Moc: 60/55W Rodzaj lampy: H4 Rodzaj gniazda: P43t38 Czas eksploatacji: 550 godz. Lumeny: 1815 +4% 15% lm

 • EAN:
  8711500490247
 • Producent:
  PHILIPS
 • Typ:
  H4
 • Kod produktu:
  12342PRBW
Napisz własną recenzję

* - Pola obowiązkowe

gwarancja

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

 • Free shipping

  Darmowa dostawa
  już od 240 pln

 • Return

  Możliwość zwrotu
  do 14 dni

 • Warranty

  Towar z gwarancją
  producenta

 • Phone

  Masz pytania - zadzwoń
  tel: +48 323 070 409

Bezpieczeństwo

Zobacz listę poradników o tym jak prosto i tanio można poprawić bezpieczeństwo kierowców, które zostały opublikowane niedawno na blogu motoryzacyjnym GoRabbit.