Kategorie

Żarówka FESTOON X-TREMEVISION LED T10,5X43 4000 K

Żarówka FESTOON X-TREMEVISION LED T10,5X43 4000 K

Żarówka LED X-treme Vision marki Philips to doskonały wybór do oświetlenia sygnalizacyjnego samochodu. Technologia X-treme Vision 2. generacji, sprawia, że żarówka emituje wiązkę jasnego, białego strumienia światła. Wyposażenie w technologię zaginania łuku świetlnego sprawia, że żarówka oświetla drogę, eliminując możliwość oślepienia kierowców jadących z naprzeciwka. W praktyce poprawia ona widoczność samochodu nawet o 150% oraz ułatwia jazdę nocą. Dzięki temu, żarówka Philips zapewnia komfortową jazdę w każdych warunkach, dbając nie tylko bezpieczeństwo kierowcy, ale także pozostałych uczestników ruchu drogowego.

Poprawia widoczność nawet o 150%, w porównaniu do innych żarówek. Technologie Philip CeraLight chroni żarówkę przed wstrząsami i wysoką temperaturą, dzięki użyciu ceramicznych materiałów oraz specjalnej obudowy. Żarówka została wyposażona w specjalną powłokę, która chroni ją przed szkodliwym działaniem promieni UV. Dzięki rygorystycznym kontrolom marki Philip, żarówki posiadają zgodność z wysokimi standardami jakościowymi homologacji ECE.

 • EAN:
  8727900383430
 • Producent:
  PHILIPS
 • Typ:
  T10
 • Kod produktu:
  129454000KX1
Napisz własną recenzję

* - Pola obowiązkowe

gwarancja

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

 • Free shipping

  Darmowa dostawa
  już od 240 pln

 • Return

  Możliwość zwrotu
  do 14 dni

 • Warranty

  Towar z gwarancją
  producenta

 • Phone

  Masz pytania - zadzwoń
  tel: +48 323 070 409

Bezpieczeństwo

Zobacz listę poradników o tym jak prosto i tanio można poprawić bezpieczeństwo kierowców, które zostały opublikowane niedawno na blogu motoryzacyjnym GoRabbit.