Kategorie

Żarówka 12V H7 55W PX26D LONGLIFE ECOVISION 4X TRWALSZA

Żarówka 12V H7 55W PX26D LONGLIFE ECOVISION 4X TRWALSZA

Żarówki samochodowe marki Philips z serii Longerlife EcoVision to doskonały wybór dla kierowców chcących ograniczyć pracę przy samochodzie do niezbędnego minimum. Zaprojektowane specjalnie, by działały bez zarzutu jak najdłużej, charakteryzują się niemal 4-krotnie większą żywotnością w porównaniu do standardowych żarówek dostępnych na rynku i nie wymagają wymiany nawet przez 100 tys. Kilometrów. Przyjazne dla środowiska i ekonomiczne zapewniają oszczędność czasu i zmniejszenie kosztów eksploatacji. Świetnie sprawdzą się w światłach drogowych, przednich przeciwmgielnych czy krótkich. Dodatkowo, wysokiej jakości produkty użyte do produkcji żarówki gwarantują jej niezawodność, nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.

4krotnie wydłużona żywotność. Przyjazne dla środowiska. Profesjonalne wykonanie oraz autorska technologia przy użyciu wysokiej klasy szkła kwarcowego. Dzięki rygorystycznym kontrolom marki Philip, żarówki posiadają zgodność z wysokimi standardami jakościowymi homologacji ECE.

 • EAN:
  8727900361926
 • Producent:
  PHILIPS
 • Typ:
  H7
 • Kod produktu:
  12972LLECOC1
Napisz własną recenzję

* - Pola obowiązkowe

gwarancja

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

 • Free shipping

  Darmowa dostawa
  już od 240 pln

 • Return

  Możliwość zwrotu
  do 14 dni

 • Warranty

  Towar z gwarancją
  producenta

 • Phone

  Masz pytania - zadzwoń
  tel: +48 323 070 409

Bezpieczeństwo

Zobacz listę poradników o tym jak prosto i tanio można poprawić bezpieczeństwo kierowców, które zostały opublikowane niedawno na blogu motoryzacyjnym GoRabbit.