Kategorie

Żarówka XENON 42V D3S 35W PK32D-5 VISION

Żarówka XENON 42V D3S 35W PK32D-5 VISION

Ksenonowa żarówka marki Philips to doskonały wybór do reflektorów samochodowych świateł drogowych i krótkich. Dzięki unikalnej technologii Xenon, emituje światło białe, imitujące światło dzienne, co zwiększa widoczność oraz bezpieczeństwo jazdy w każdych warunkach. Dodatkowo, doskonale nadaje się na zamiennik, dzięki zdolności dopasowania swojej temperatury barwowej do drugiego z reflektorów. Stworzona z najwyższej jakości materiałów oraz wysokiej klasy szkła kwarcowego, żarówka Philips wyróżnia się niezawodnością, gwarantując eksploatację nawet do 2,5 tys. godzin.

Emituje białe światło, imitujące światło dzienne, dzięki technologii Philips Xenon. Żarówka została wyposażona w wysokiej jakości lampę HID wysokoprężną lampę wyładowczą, która zapewnia nawet dwa razy więcej światła. Jest świetnym zamiennikiem, w przypadku przepalenia się tylko jednej żarówki, dzięki technologii dopasowującej się do drugiego z reflektorów. Żarówka została wyposażona w specjalną powłokę, która chroni ją przed szkodliwym działaniem promieni UV. Dzięki rygorystycznym kontrolom marki Philip, żarówki posiadają zgodność z wysokimi standardami jakościowymi homologacji ECE. Specyfikacja: Napięcie: 42V Moc: 35W Rodzaj gniazda: PK32d5 Czas eksploatacji: 3500 godz. Lumeny: 3200 ±450 lm

 • EAN:
  8727900364811
 • Producent:
  PHILIPS
 • Typ:
  d3s
 • Kod produktu:
  42403VIC1
Napisz własną recenzję

* - Pola obowiązkowe

gwarancja

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

 • Free shipping

  Darmowa dostawa
  już od 240 pln

 • Return

  Możliwość zwrotu
  do 14 dni

 • Warranty

  Towar z gwarancją
  producenta

 • Phone

  Masz pytania - zadzwoń
  tel: +48 323 070 409

Bezpieczeństwo

Zobacz listę poradników o tym jak prosto i tanio można poprawić bezpieczeństwo kierowców, które zostały opublikowane niedawno na blogu motoryzacyjnym GoRabbit.