Kategorie

Żarówka XENON 85V D2S 35W P32D-2 LONGERLIFE 4 LATA GWARANCJI +3 LATA EKSTRA 4300K

Żarówka XENON 85V D2S 35W P32D-2 LONGERLIFE 4 LATA GWARANCJI +3 LATA EKSTRA 4300K

Żarówka ksenonowa Xenon Longer Life marki Philips to doskonały wybór do reflektorów samochodowych. Dzięki zaawansowanej technologii Longer Life, żarówka zapewnia wydłużony czas użytkowania. Dodatkowo, zgodność produktów marki Philips z międzynarodowymi standardami jakościowymi homologacji ECE, żarówki zapewniają emisję wysokiej jakości wiązki światła. Gwarantuje to nie tylko komfortową, ale także bezpieczną jazdę. Żarówki Xenon świetnie sprawdzają się także w trudnych warunkach, dzięki podwyższonej odporności na szkodliwe działanie promieniowania UV. Produkt objęty jest 4 letnią gwarancją producenta, którą w naszym sklepie wydłużamy o dodatkowe 3 lata. Zaleca się wymianę w dwóch reflektorach jednocześnie.

Emituje białe światło, imitujące światło dzienne, dzięki technologii Philips Vision. Żarówka została wyposażona w wysokiej jakości lampę HID wysokoprężną lampę wyładowczą, która zapewnia nawet dwa razy więcej światła. Żarówka została wyposażona w specjalną powłokę, która chroni ją przed szkodliwym działaniem promieni UV. Dzięki rygorystycznym kontrolom marki Philip, żarówki posiadają zgodność z wysokimi standardami jakościowymi homologacji ECE. Specyfikacja: Napięcie: 85V Moc: 35W Rodzaj gniazda: P32d2

 • EAN:
  8727900375244
 • Producent:
  PHILIPS
 • Typ:
  d2s
 • Kod produktu:
  85122SYC1
Napisz własną recenzję

* - Pola obowiązkowe

gwarancja

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

 • Free shipping

  Darmowa dostawa
  już od 240 pln

 • Return

  Możliwość zwrotu
  do 14 dni

 • Warranty

  Towar z gwarancją
  producenta

 • Phone

  Masz pytania - zadzwoń
  tel: +48 323 070 409

Bezpieczeństwo

Zobacz listę poradników o tym jak prosto i tanio można poprawić bezpieczeństwo kierowców, które zostały opublikowane niedawno na blogu motoryzacyjnym GoRabbit.