Kategorie

Żarówka XENON 85V D2S 35W P32D-2 VISION 4300K

Żarówka XENON 85V D2S 35W P32D-2 VISION 4300K

Żarówka Xenon Vision marki Philips to doskonały wybór do reflektorów samochodowych świateł drogowych i krótkich. Dzięki unikalnej technologii Xenon, emituje światło białe o temperaturze 4300K, imitujące światło dzienne, co zwiększa widoczność oraz bezpieczeństwo jazdy w każdych warunkach. Dodatkowo, dzięki zdolności dopasowania swojej temperatury barwowej do drugiego, niezmienianego reflektora doskonale nadaje się na zamiennik. Wysokoprężne lampy wyładowcze, w które zostały wyposażone żarówki Philips Xenon Vision, zapewniają nawet dwa razy więcej światła niż oświetlenie tradycyjne.

Emituje białe światło, imitujące światło dzienne, dzięki technologii Philips Vision. Żarówka została wyposażona w wysokiej jakości lampę HID wysokoprężną lampę wyładowczą, która zapewnia nawet dwa razy więcej światła. Jest świetnym zamiennikiem, w przypadku przepalenia się tylko jednej żarówki, dzięki technologii Xenon, dopasowującej się do drugiego z reflektorów. Żarówka została wyposażona w specjalną powłokę, która chroni ją przed szkodliwym działaniem promieni UV. Dzięki rygorystycznym kontrolom marki Philip, żarówki posiadają zgodność z wysokimi standardami jakościowymi homologacji ECE. Specyfikacja: Napięcie: 85V Moc: 35W Rodzaj gniazda: P32d2

 • EAN:
  8727900364774
 • Producent:
  PHILIPS
 • Typ:
  d2s
 • Kod produktu:
  85122VIC1
Napisz własną recenzję

* - Pola obowiązkowe

gwarancja

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

 • Free shipping

  Darmowa dostawa
  już od 240 pln

 • Return

  Możliwość zwrotu
  do 14 dni

 • Warranty

  Towar z gwarancją
  producenta

 • Phone

  Masz pytania - zadzwoń
  tel: +48 323 070 409

Bezpieczeństwo

Zobacz listę poradników o tym jak prosto i tanio można poprawić bezpieczeństwo kierowców, które zostały opublikowane niedawno na blogu motoryzacyjnym GoRabbit.