Kategorie

Żarówka XENON 85V D1S 35W PK32D-2 WHITEVISION GEN2SZT

Żarówka XENON 85V D1S 35W PK32D-2 WHITEVISION GEN2SZT

Żarówka Xenon WhiteVision marki Philips to doskonały wybór do reflektorów samochodowych świateł drogowych i krótkich. Technologia WhiteVision 2. generacji, sprawie, że żarówka dobrze sprawdza się szczególnie podczas jazdy nocą, dzięki emisji jasnego, białego strumienia światła, o temperaturze barwnej aż 5000 K. W praktyce poprawia ona widoczność nawet o 120% oraz ułatwia nie tylko jazdę nocą, ale także sprawne odczytywanie słabo widocznych znaków drogowych. Dzięki temu, żarówka Philips zapewnia komfortową jazdę w każdych warunkach, dbając nie tylko bezpieczeństwo kierowcy, ale także pozostałych uczestników ruchu drogowego.

Emituje białe jasne światło, dzięki zaawansowanej technologii WhiteVision 2. generacji. Gwarantuje doskonałą widoczność nawet podczas jazdy nocą, dzięki temperaturze barwnej 5000K. Poprawia widoczność nawet o 120%, w porównaniu do innych żarówek. Żarówka została wyposażona w specjalną powłokę, która chroni ją przed szkodliwym działaniem promieni UV. Dzięki rygorystycznym kontrolom marki Philip, żarówki posiadają zgodność z wysokimi standardami jakościowymi homologacji ECE. Specyfikacja: Napięcie: 85V Moc: 35W Czas eksploatacji: 3500 godz. Rodzaj gniazda: PK32d2

 • EAN:
  8727900377255
 • Producent:
  PHILIPS
 • Typ:
  d1s
 • Kod produktu:
  85415WHV2C1
Napisz własną recenzję

* - Pola obowiązkowe

gwarancja

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

 • Free shipping

  Darmowa dostawa
  już od 240 pln

 • Return

  Możliwość zwrotu
  do 14 dni

 • Warranty

  Towar z gwarancją
  producenta

 • Phone

  Masz pytania - zadzwoń
  tel: +48 323 070 409

Bezpieczeństwo

Zobacz listę poradników o tym jak prosto i tanio można poprawić bezpieczeństwo kierowców, które zostały opublikowane niedawno na blogu motoryzacyjnym GoRabbit.