Preparat do Czyszczenia EGR 400ml

Preparat do Czyszczenia EGR 400ml
12,70 zł szt

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 9,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 9,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

Bardzo skuteczny preparat przeznaczony do czyszczenia oraz odtłuszczania elementów takich jak przepustnice czy zawory. Odpowiednio dobrane i zmieszane rozpuszczalniki pozwalają na szybkie usunięcie z zabrudzonych powierzchni nawet najbardziej oporne brudy i naloty!

Doskonały wybór do warsztatu. Szybko rozwiąże problem trudnych do usunięcia zanieczyszczeń. Ułatwi też konserwację części i pomoże utrzymać je w dobrej sprawności. Nagary i naloty to często prawdziwa zmora w warsztacie – ich usunięcie konwencjonalnymi metodami jest bardzo trudne.

Preparat do czyszczenia EGR 400ml jest tu rozwiązaniem, które pozwoli na szybkie uporanie się z problemem w prosty sposób. Nie tylko oczyścimy dzięki niemu zanieczyszczone powierzchnie, ale też udrożnimy wnętrze elementów. To zagwarantuje lepszy przepływ mieszanki paliwowo-powietrznej.Poprawi się także niezawodność wyczyszczonego elementu, który nie będzie narażony na awarie związane ze zmniejszeniem wydajności czy wręcz zatkaniem przewodów.

Więcej informacji
Rodzajspray
Zastosowanieczyszczenie egr
Pojemność400 ml
ProducentMA PROFESSIONAL
Kod produktu20-A22

Gwarancja

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09