Preparat do Czyszczenia Silnika 1l

Preparat do Czyszczenia Silnika 1l
13,10 zł szt
Cena zawiera VAT

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 9,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 9,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

product photo
13,10 zł szt

Szczegóły

product photo
Rodzajpłyn
Zastosowanieczyszczenie silnika
ProducentMA PROFESSIONAL
Kod produktu20-A32

Opis produktu

Środek do czyszczenia silników i osprzętu samochodowego. Rozpuszcza oleje i osady, pozwalając na bardzo szybkie umycie metalowej części.

Przyjazny środowisku i biodegradowalny. Znacząco ułatwia utrzymywanie silnika w czystości. Preparat wystarczy nałożyć na czyszczoną powierzchnię. W ciągu kilkudziesięciu sekund rozpuszcza on znajdujące się na niej zabrudzenia – osady, zaschnięte płyny czy oleje. Po tym czasie wystarczy spłukać środek silnym strumieniem wody, by powierzchnia została oczyszczona.

Preparat jest idealną propozycją do regularnego czyszczenia silnika i ułatwiania sobie pracy w warsztacie. Nie tylko szybciej znajdziemy śruby i gwinty, ale też od razu będziemy mogli ocenić, czy cała instalacja jest szczelna. Jeśli nie – brak brudu pozwoli nam na szybkie namierzenie winowajcy. To pozwoli uniknąć poważniejszej awarii w niedalekiej przyszłości. Także sama praca będzie czystsza, to również duża zaleta.

Gwarancja i zwroty

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09