Preparat do Mycia Silnika 20l

Preparat do Mycia Silnika 20l
180,00 zł szt
Cena zawiera VAT

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 9,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 9,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

product photo
180,00 zł szt

Szczegóły

product photo
Rodzajpłyn
Zastosowanieczyszczenie silnika
Pojemność20 l
ProducentMA PROFESSIONAL
Kod produktu20-A39

Opis produktu

Preparat do mycia silnika to odpowiednio przygotowana mieszanka. Pozwoli na szybkie usunięcie tłustych zabrudzeń. Ułatwi zachowanie silnika w czystości i pozwoli na szybsze znalezienie potencjalnych wycieków. Przyspieszy też pracę i skróci czas potrzebny na szukanie śrub przykrytych warstwą tłustych zanieczyszczeń.

Utrzymanie silnika w czystości ma bardzo dużo plusów. Przede wszystkim brak starych zacieków i zabrudzeń pozwoli szybko ocenić, gdzie mogło pojawić się pęknięcie lub nieszczelność. Dzięki temu naprawa będzie możliwa odpowiednio szybko, zanim uszkodzone zostaną drogie części. Duży zapas preparatu pozwoli na wielokrotne mycie silnika. To opłaci się przy późniejszej pracy z nim. Nie tylko szybciej znajdziemy potrzebne nam śruby lub gwinty, ale też cała praca nie będzie tak brudząca.

Warto pamiętać też o odpowiedniej estetyce umytego „serca” naszego samochodu. Jeśli jesteśmy estetami i nawet takie szczegóły są dla nas ważne, preparat na pewno przyda się w naszym garażu.

Gwarancja i zwroty

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09