PROLOK HIGH 6ML do blokady śrub, duża siła, czerwony USA - 6ml

PROLOK HIGH 6ML do blokady śrub MOCNY - 6ml
8,90 zł szt
Cena zawiera VAT

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 9,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 9,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

Pasuje do pojazdu Produkt może nie pasować do twojego pojazdu. WYBIERZ POJAZD
product photo
8,90 zł szt

Szczegóły

product photo
RodzajKlej
ZastosowanieZabezpieczenie gwintów
Pojemność6 ml
ProducentK2
Kod produktuB151

Opis produktu

K2 PROLOK MEDIUM jest preparatem do zabezpieczania śrub przed obluzowaniem, cechujący się mocnym utwardzeniem. Produkt niezwykle przydatny w urządzeniach i mechanizmach narażonych na wibracje w trakcie pracy, które mogą luzować śruby i tym samym prowadzić nawet do ich wypadnięcia lub uszkodzenia. Rekomendowany do użytku tam, gdzie demontaż urządzenia lub elementu nie jest przewidywany jako okresowa czynność.

Zabezpieczenie śrub w wibrujących silnikach czy mechanizmach jest koniecznością, jeśli nie chcemy, by obluzowały się one i w konsekwencji doszło do sytuacji, w której może dojść do szybkiego uszkodzenia urządzenia.

Produkt od K2 pozwala skutecznie zabezpieczyć śruby i zabezpieczyć je przed szkodliwym wpływem drgań i korozji. Demontaż jest możliwy przy pomocy narzędzi. Nie jest potrzebne stosowanie podkładek. Mocne utwardzenie przydaje się wszędzie tam, gdzie nie przewidziano demontażu części lub mechanizmu do serwisu czy konserwacji.

Gwarancja i zwroty

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09