Kategorie

Q3 LUSTER 200g superszybka pasta polerska

Q3 LUSTER 200g superszybka pasta polerska
K2 LUSTER Q3 ZIELONY to pasta do maszynowego polerowania lakieru. Usuwa rysy po papierze ściernym, myjniach automatycznych, zmatowienia, skórkę pomarańczową, oksydację, hologramy, przebarwienia. Doskonale nadaje się do polerowanie świeżo nałożonych lakierów oraz do renowacji starych, zniszczonych powłok. Wytwarza mało ciepła podczas pracy, przez co nie przegrzewa powierzchni. Daje doskonałe efekty podczas stosowania w tzw. jednym kroku - tj. 1 cykl polerowania z 1 gąbką. W większości przypadków nie są potrzebne żadne dodatkowe czynności. Przeznaczona do polerowania: lakierów samochodowych wszelkiego rodzaju, lakierów przemysłowych, reflektorów, celulozy, mebli, powierzchni syntetycznych, akryli i wielu innych.SPOSÓB UŻYCIA:Pastę stosuje się z twardymi (np. K2 DURAFLEX L611, L641) lub średniotwardymi (np. K2 DURAFLEX L612, L642) gąbkami polerskimi.1.    Przed przystąpieniem do polerowania powierzchnia powinna być czysta. Duże defekty można usunąć papierem ściernym.2.    Przed aplikacją wstrząsnąć opakowaniem.3.    Nałożyć pastę na gąbkę polerską. Rozprowadzić pastę na niskich obrotach (ok. 600 obr./min), a następnie zwiększyć je do ok. 1500 obr./min i polerować do uzyskania wysokiego połysku.4.    Po wypolerowaniu oczyścić powierzchnię przy pomocy mikrowłókna.5.    W celu weryfikacji stanu lakieru można użyć zmywacza do lakieru K2 KLINET.Nie dopuszczać do wysychania pasty na elementach plastikowych. K2 LUSTER Q5 NIEBIESKI to mleczko do stosowania w ostatnim kroku polerowania maszynowego lakierów i wielu innych powierzchni. Likwiduje koliste ślady po polerowaniu (hologramy) oraz mikrozarysowania. Zapewnia bardzo wysoki, lustrzany połysk oraz głęboki kolor. Wytwarza mało ciepła podczas pracy, przez co nie przegrzewa powierzchni. Zalecana do polerowania lakierów samochodowych wszelkiego rodzaju, lakierów przemysłowych, wyrobów kompozycyjnych, reflektorów, celulozy, mebli, powierzchni syntetycznych, akryli i wielu innych. SPOSÓB UŻYCIA:Pasta nadaje się do użycia z gąbkami miękkimi lub nabłyszczającymi (np. K2 DURAFLEX L613, L614, L643, L644).1.     Przed przystąpieniem do polerowania powierzchnia powinna być czysta.2.     Przed aplikacją wstrząsnąć opakowaniem.3.     Nałożyć mleczko na gąbkę polerską.4.     Rozprowadzić pastę na niskich obrotach (ok. 600 obr./min), a następnie zwiększyć je do ok. 1500 obr./min i polerować do uzyskania wysokiego połysku.5.     Po wypolerowaniu oczyścić powierzchnie przy pomocy mikrowłókna.
 • Product Adviced:
  Nie
 • Product Benefits:
  Nie
 • EAN:
  5906534013767
 • Producent:
  K2
 • Zastosowanie:
  renowacja lakieru
 • Linia:
  Q3 Luster 200
 • Rodzaj:
  pasta
 • Waga:
  200 g
 • Kod produktu:
  L3200
Napisz własną recenzję

* - Pola obowiązkowe

gwarancja

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

 • Free shipping

  Darmowa dostawa
  już od 240 pln

 • Return

  Możliwość zwrotu
  do 14 dni

 • Warranty

  Towar z gwarancją
  producenta

 • Phone

  Masz pytania - zadzwoń
  tel: +48 323 070 409

Układ hamulcowy

Zobacz listę poradników o układzie hamulcowym (m.in. o tarczach, klockach i zestawach), które zostały opublikowane niedawno na blogu motoryzacyjnym GoRabbit.