Rękawice Robocze Typ Dragon

Rękawice Robocze Typ Dragon
4,90 zł szt
Cena zawiera VAT

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 9,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 9,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

Pasuje do pojazdu Produkt może nie pasować do twojego pojazdu. WYBIERZ POJAZD
product photo
4,90 zł szt

Szczegóły

product photo
RodzajRękawice
ZastosowanieOchrona rąk
ProducentMOJE AUTO - VIRAGE
Kod produktu96-001

Opis produktu

Moje Auto Virage VIRAGE Rękawice robocze typ dragon, wykonane są z dzianiny powlekanej. Charakteryzują się wysoką odpornością na ścieranie i pęknięcia. Wzmocnione wytrzymałą gumą są solidne, trudno je zniszczyć i uszkodzić. Zapewniają bardzo dobry chwyt, co zwiększają bezpieczeństwo wykonywania jakichkolwiek napraw w samochodzie czy warsztacie. Zachowują doskonałą przyczepność i nie tracą przy tym swojej elastyczności. Bardzo dobrze leżą na dłoni. Sprawdzą się zarówno podczas napraw w samochodzie, jak też prac w ogrodzie czy zadań warsztatowych.Sposób użycia
Będziesz potrzebować:

  • Moje Auto Virage VIRAGE Rękawice robocze typ dragon

Krok 1

JAK UŻYWAĆ RĘKAWIC ROBOCZYCH TYPU DRAGON?

Moje Auto Virage VIRAGE Rękawice robocze typ dragon w zasadzie użytkowania nie różnią się od innych rękawic roboczych. Przed przystąpieniem do prac należy umyć i osuszyć dłonie, a następnie założyć rękawice. Dzięki wysokiej jakości dzianiny produkt jest wygodny w użytkowaniu i nie krępuje ruchów. Ściągacz zapewnia doskonałe trzymanie i wygodę w użytkowaniu.

Krok 2

JAK CZYŚCIĆ RĘKAWICE?

Czyszczenie rękawic warto wykonywać regularnie. Jeśli pracujemy ze smarami, olejami czy innymi substancjami brudzącymi, należy zaraz po zakończeniu prac wyczyścić rękawice. Najpierw wstępnie spłukać większe zabrudzenia w letniej wodzie, a następnie z dodatkiem detergentu przeprać ręcznie lub w pralce. Po dokładnym wypłukaniu odcisnąć nadmiar wody i rozwiesić do wysuszenia.

Krok 3

JAK PRZECHOWYWAĆ PRODUKT?

Czyste i suche rękawice najlepiej przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Świetnie sprawdzi się szafka, szuflada lub zwykły pojemnik, w którym możesz trzymać wszystkie rękawice robocze. Przewożąc je w samochodzie, warto umieścić rękawice w schowku, lub w bagażniku np. w kieszonce lub organizatorze.

Gwarancja i zwroty

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09