Skrobaczka do Lodu z Gumą

Skrobaczka do lodu z gumą
2,00 zł szt
Cena zawiera VAT

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 9,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 9,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

Pasuje do pojazdu Produkt może nie pasować do twojego pojazdu. WYBIERZ POJAZD
product photo
2,00 zł szt

Szczegóły

product photo
Rodzajskrobaczka
ZastosowanieUsuwa szron i lód
ProducentMOJE AUTO - VIRAGE
Kod produktu97-013

Opis produktu

Moje Auto Virage Skrobaczka do lodu z gumą to lekka skrobaczka o niewielkich rozmiarach. Dzięki temu jest mobilna i zajmuje niewiele miejsca w samochodzie. Skrobaczka wykonana jest z tworzywa sztucznego, jest lekka i bardzo wygodna w użytkowaniu. Ze względu na niewielką twardość jest bezpieczna dla szyb, nie pozostawia na nich nieestetycznych zarysowań.Sposób użycia


Będziesz potrzebować:

  • Moje Auto Virage Skrobaczka do lodu z gumą,
  • Wieszak lub uchwyt,
  • Pojemnik do przechowywania,
  • Bieżąca woda.

Krok 1

JAK UŻYWAĆ SKROBACZKI DO LODU Z GUMĄ?

Moje Auto Virage Skrobaczka do lodu z gumą posiada aż trzy powierzchnie pracy. Aby ściągnąć warstwę śniegu, użyj części płaskiej. By zeskrobać szron, zastosuj część ząbkowaną. A do ściągnięcia nadmiaru wody użyj gumy. Chcąc ograniczyć ryzyko zarysowań szyb przy szczególnie dużym oblodzeniu szyby, trzymaj skrobaczkę pod kątem mniejszym niż 45°. W ten sposób usuniesz śnieg, lód oraz ewentualnie ziarenka piasku bez wciskania ich w powierzchnię szyby.

Krok 2

JAK CZYŚCIĆ SKROBACZKĘ?

Po każdym użyciu należy oczyścić skrobaczkę z ewentualnych zabrudzeń. W tym celu przepłucz narzędzie pod bieżącą wodą i odwieś do całkowitego wysuszenia.

Krok 3

JAK PRZECHOWYWAĆ PRODUKT?

Produkt można przechowywać w pozycji wiszącej, oraz schowany np. w pojemniku. Pamiętaj, by nie przewozić skrobaczki byle gdzie, rzuconej w schowku czy bagażniku. Może w ten sposób się pobrudzić, a drobinki piasku uszkodzić szybę przy użyciu. Dziurka w rękojeści pozwala podwiesić produkt. Możesz też wykorzystać specjalne uchwyty do skrobaczek. A jeśli chcesz mieć ją zawsze pod ręką, włóż skrobaczkę do pojemnika i szczelnie zamknij.

Gwarancja i zwroty

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09