Smar Biały 200ml

Smar Biały 200ml
9,90 zł szt
Cena zawiera VAT

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 9,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 9,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

product photo
9,90 zł szt

Szczegóły

product photo
Rodzajspray
ZastosowanieSmaruje i konserwuje
Pojemność200 ml
ProducentMA PROFESSIONAL
Kod produktu20-A68

Opis produktu

Biały smar o bardzo dobrej zdolności penetracji. Nadaje się do używania nawet w trudno dostępnych miejscach. Wypiera wodę i zabezpiecza powierzchnię przed korozją. Odpowiednio gęsty – nie ścieka z pochylonych lub pionowych powierzchni, gwarantując odpowiednie smarowanie ruchomych elementów.

Wysoka odporność temperaturowa. Smar zachowuje swoje właściwości do temperatury +120°C. Nadaje się do użytku w mechanizmach mających kontakt z wodą – po zastygnięciu ma konsystencję pasty odpornej na wypłukanie. Zabezpiecza też powierzchnie przed warunkami atmosferycznymi. Co jednak najważniejsze, znacząco zmniejsza tarcie i chroni pokryte powierzchnie przed przyspieszonym zużyciem, poprawiając także warunki prace chronionych mechanizmów.

Idealnie nadaje się do prowadnic foteli w samochodzie, zawiasów drzwi, zamków czy mechanizmów wycieraczek. Z pewnością znajdzie też zastosowanie w domu, do smarowania skrzypiących zawiasów czy zardzewiałych kłódek.

Gwarancja i zwroty

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09