Smar ceramiczny chroni i zapobiega zapiekaniu się śrub, do układów ABS/ASR/ESP - 400ml

Smar ceramiczny chroni i zapobiega zapiekaniu się śrub - 400ml
19,90 zł szt
Cena zawiera VAT

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 9,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 9,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

product photo
19,90 zł szt

Szczegóły

product photo
Rodzajspray
ZastosowanieSmaruje i konserwuje
Pojemność400 ml
ProducentK2
Kod produktuW124

Opis produktu

Profesjonalny, wysokotemperaturowy smar ceramiczny do śrub oraz połączeń pracujących pod dużymi naciskami i w wysokich temperaturach (do 1400°C). Do stosowania zarówno w maszynach przemysłowych, jak i motoryzacji.

Nadaje się do stosowania w układach hamulcowych z systemem ABS, układach ASR, ESP, wydechach, piastach i innych częściach narażonych na trudne warunki. Przeciwdziała korozji, zapiekaniu się połączeń ze stali nierdzewnej. Odporny na działanie kwasów i wody.

Smar ceramiczny od K2 jest idealny do ekstremalnych warunków pracy – niestraszne mu nawet ogromne temperatury, jak i wysokie obciążenia. Poradzi sobie z zapewnieniem dobrego smarowania i ochrony przed wodą nawet w elementach narażonych na działanie kwasów. Jest łatwy w aplikacji, dzięki czemu pozwala na szybką ochronę powierzchni.

Możliwość stosowania go w układach hamulcowych z systemem ABS sprawia, że to doskonały produkt dla osób, którym zależy na ochronie takich układów. Zapobiega też zapiekaniu się połączeń ze stali nierdzewnej, ułatwiając demontaż części lub elementów w przyszłości.

Gwarancja i zwroty

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09