Smar Ceramiczny Wysokotemperaturowy 400ml

Smar Ceramiczny Wysokotemperaturowy 400ml
19,90 zł szt
Cena zawiera VAT

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 9,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 9,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

Pasuje do pojazdu Produkt może nie pasować do twojego pojazdu. WYBIERZ POJAZD
product photo
19,90 zł szt

Szczegóły

product photo
Rodzajspray
ZastosowanieSmaruje i konserwuje
Pojemność400 ml
ProducentMA PROFESSIONAL
Kod produktu20-A27

Opis produktu

CERAMIC GREASE jest wysokotemperaturowym smarem ceramicznym, odpornym na ekstremalne temperatury do 1400°C. Odporny na działanie kwasów oraz wody. Dobrze sprawdza się przy zabezpieczaniu połączeń mechanicznych przed zapiekaniem. Przeznaczony do elementów pracujących pod dużym obciążeniem i narażonych na nieprzyjazne warunki pracy. Przydatny zarówno w przemyśle, jak i motoryzacji. Tradycyjne smary nie poradzą sobie w częściach lub elementach, które narażone są na działanie temperatur rzędu kilkuset stopni. Tutaj trzeba stosować już produkty takie jak smary ceramiczne.

CERAMIS GREASE nie tylko charakteryzuje się ekstremalną odpornością temperaturową, ale też niestraszna mu woda czy kwasy lub duże obciążenia. Dzięki temu doskonale zmniejsza tarcie w bardzo obciążonych elementach, wydatnie zwiększając ich niezawodność i przedłużając żywotność. Idealnie nadaje się do zabezpieczania śrub przed późniejszym zapiekaniem – zapobiegając problemom z ich odkręceniem.

Gwarancja i zwroty

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09