Smar PTFE - 400 ml

Smar PTFE - 400 ml
25,90 zł szt
Cena zawiera VAT

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 9,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 9,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

product photo
25,90 zł szt

Szczegóły

product photo
Rodzajsmar
ZastosowanieSmaruje i konserwuje
Pojemność400 ml
ProducentWD-40
Kod produktu03-104

Opis produktu

Smar PTFE od WD-40 jest produktem przeznaczonym do konserwacji powierzchni metalowych, szklanych, winylowych, gumowych i plastikowych. Zawiera teflon gwarantujący mu doskonałe właściwości smarne i ochronne, znacząco ograniczające tarcie oraz zużycie narzędzi czy urządzeń. Zapewnia długotrwałe smarowanie, jest odporny na temperatury w zakresie od -20°C do 100°C.

Dobry środek smarujący jest na wagę złota – tarcie w różnych mechanizmach jest zabójcze szczególnie dla metalowych powierzchni, które ulegają bardzo szybkiemu zużyciu oraz degradacji. Produkt WD-40 pozwala na znaczące zmniejszenie tarcia między elementami oraz pozostawia warstwę smarną, która wystarcza na naprawdę długi czas.

Znacząco zmniejsza się zużycie elementów, a tym samym ich sprawność i bezawaryjność. Łatwa aplikacja pozwala szybko zabezpieczyć osie, narzędzia, zębatki, tuleje, prowadnice, pokrętła czy liny stalowe. Odpowiednia konsystencja zapewnia brak problemów z nadmiarem substancji czy pobrudzeniem miejsca pracy.

Gwarancja i zwroty

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09