Smar PTFE 400ml - Aplikator

Smar PTFE 400ml - Aplikator
18,60 zł szt
Cena zawiera VAT

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 9,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 9,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

product photo
18,60 zł szt

Szczegóły

product photo
Rodzajspray
ZastosowanieSmaruje i konserwuje
Pojemność400 ml
ProducentMA PROFESSIONAL
Kod produktu20-A28

Opis produktu

Smar PTFE to produkt przeznaczony do konserwacji między innymi metalowych powierzchni. Zawiera cząsteczki teflonu, które skutecznie przywierają do metalu i zmniejszają tarcie, jednocześnie zwiększając odporność na korozję. Polimer zapewnia także doskonałe właściwości smarne i ochronne, znacząco ograniczające tarcie, a tym samym zmniejszając zużycie narzędzi czy urządzeń.

Zapewnia długotrwałe smarowanie, jest odporny na temperatury w zakresie od -40°C do +180°C. Wyposażony w wygodny aplikator. Odpowiedni smar jest bardzo istotny przy zabezpieczaniu i konserwowaniu zużywających się elementów. Tarcie może okazać się zabójcze dla żywotności obciążonych elementów.

Smar z dodatkiem teflonu pozwala na znaczące zmniejszenie tego szkodliwego zjawiska, co wpływa korzystnie także na warunki pracy urządzenia. Jest także odporny na działanie wody i soli. Łatwa aplikacja pozwala na szybkie zabezpieczenie elementów takich jak osie, narzędzia, zębatki czy tuleje.

Gwarancja i zwroty

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09