Smar silikonowy - 400 ml

Smar silikonowy - 400 ml
23,90 zł szt
Cena zawiera VAT

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 9,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 9,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

product photo
23,90 zł szt

Szczegóły

product photo
Rodzajsmar
ZastosowanieSmar uniwersalny
Pojemność400 ml
ProducentWD-40
Kod produktu03-101

Opis produktu

Smar silikonowy od WD-40 jest produktem przeznaczonym do konserwacji zatrzasków okien i drzwi UPVC, prowadnic drzwi garażowych, kołowrotków wędek, elementów hydraulicznych czy uszczelek w drzwiach i oknach samochodów. Zapewnia bardzo dobre smarowanie, nie przyciąga zanieczyszczeń i chroni zabezpieczone powierzchnie przed wilgocią.

Odporny na działanie temperatur w zakresie -35°C do +200°C. Smar na bazie silikonu przyda się niemal wszędzie – czy to w garażu, czy w domu, czy w ogrodzie. Ten od WD-40 nie tylko jest bardzo odporny na działanie temperatury, ale też nie przyciąga zanieczyszczeń, co może być prawdziwą zmorą w przypadku produktów gorszej jakości.

Skutecznie chroni przed wilgocią, ma też dobre właściwości smarne. Bardzo przydatny w konserwacji komponentów gumowych – zdecydowanie wydłuża ich żywotność. Nadaje się także do użycia w warunkach wysokiego ciśnienia.

Producent zadbał też o odpowiedni zawór, który pozwala na aplikację także po odwróceniu do góry dnem – to ułatwi aplikację preparatu w trudno dostępnych miejscach.

Gwarancja i zwroty

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09