Środek do Zabezpieczenia gwintów Niebieski - Średni 10ml

Środek do Zabezpieczenia gwintów Niebieski - Średni 10ml
10,90 zł szt

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 9,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 9,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

Preparat służący zabezpieczaniu gwintów przed poluzowaniem – na przykład w silnikach czy skrzyniach biegów. Utwardza śruby już po dwudziestu minutach, pełny efekt widoczny po 24 godzinach. Szczególnie zalecany do elementów i części, które poddawane są drganiom w trakcie pracy. Możliwy do stosowania także na metalach takich jak cynk, aluminium czy stal nierdzewna.

Stopień utwardzenia: średni. Preparat ma bardzo dużą odporność na temperaturę – od -54°C do +149°C, dzięki czemu jest odporny nawet na bardziej nieprzyjazne środowisko pracy. To świetny wybór także dla osób, którym zależy na uszczelnieniu części i zabezpieczeniu śrub przed rdzewieniem. To pozwoli uniknąć problemów związanych z demontażem części w trakcie serwisu lub konserwacji urządzenia.

Zalecana średnica śrub do zabezpieczania: od M6 do M20, dzięki czemu preparat znajdzie zastosowanie w wielu miejscach. Szczególnie docenią produkt osoby, które w przeszłości miały już problem z obluzowanymi lub zardzewiałymi śrubami. Śruby można odkręcić narzędziami ręcznymi bez żadnego problemu.

Więcej informacji
RodzajKlej
ZastosowanieZabezpieczenie gwintu
ProducentMA PROFESSIONAL
Kod produktu20-A14

Gwarancja

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09