Wybrany pojazd:

Zmień pojazd

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Lista Siatka

z 48
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Lista Siatka

z 48
Świece

Świece

Wybierz i kup wysokiej klasy świece samochodowe. Skorzystaj z oferty sklepu GoRabbit.pl. Znajdziesz u nas produkty z oferty NGK, jednego z najlepszych producentów świec na świecie. Wybierz spośród kilkuset modeli wyprodukowanych z użyciem najnowszej japońskiej technologii, która posłużyła także do produkcji części bolidów Formuły 1. Oferujemy świece zapłonowe i żarowe.

Świece zapłonowe a świece żarowe

W naszym sklepie możesz wybrać oba rodzaje świec. Świece zapłonowe są instalowane w silnikach benzynowych, natomiast żarowe powstają z myślą o silnikach Diesla. Oba rodzaje świec mają różne funkcje. Zapłonowe generują iskrę powodującą zapłon mieszanki paliwowo-powietrznej, zaś żarowe zwiększają temperaturę powietrza w cylindrze, aby umożliwić samozapłon.

Doświadczenie NGK – jednego z największych producentów świec na świecie – zapewnia długą żywotność wszystkich dostępnych produktów tej marki. Koncern szacuje, że oferta jest dostosowana do 93 proc. samochodów jeżdżących po europejskich drogach. Firma NGK od chwili powstania w 1936 r. dąży do niezawodności i jesteśmy szczęśliwi, że możemy zaproponować Ci jej produkty. Jak ułatwić sobie wybór?

Udany zakup to świadomy zakup

Na stronie każdego z produktów znajdziesz informacje o tym, czy dane świece zapłonowe lub żarowe pasują do twojego samochodu. Porównaj wszystkie możliwości i wybierz najlepszą z nich. Jeśli masz problem z wyborem, potrzebujesz asysty lub chcesz dowiedzieć się więcej o zakupach w GoRabbit.pl, nie wahaj się zadzwonić do nas lub skontaktować się drogą mailować. Nasi konsultanci doskonale orientują się w branży samochodowej i mają wieloletnie doświadczenie w warsztatach. To specjaliści, którzy pomogą dokonać satysfakcjonującego wyboru.

Po złożeniu zamówienia produkty wysyłamy kurierem. Każda paczka od GoRabbit jest świetnie zabezpieczona, co daje gwarancję, że przedmiot dotrze nie tylko szybko, ale i w nienaruszonym stanie. Jeśli interesują cię regularne zakupy, rozważ wykupienie usługi GoRabbit Sprint, pozwalającej na nielimitowane korzystanie z darmowej dostawy. Zapraszamy.

Układ hamulcowy

Zobacz listę poradników o układzie hamulcowym (m.in. o tarczach, klockach i zestawach), które zostały opublikowane niedawno na blogu motoryzacyjnym GoRabbit.