Szybki penetrant - 400 ml

Szybki penetrant - 400 ml
25,90 zł szt

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 9,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 9,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

Szybki penetrant przeznaczony do użytku w trudno dostępnych obszarach – szczelinach lub wnętrzach części oraz maszyn. Szybko i skutecznie radzi sobie z zanieczyszczeniami i rdzą śrub lub innych połączeń.

Nadaje się także do oczyszczania metalowych, gumowych, plastikowych powierzchni. Można stosować go na lakierze oraz w przydomowym warsztacie do czyszczenia narzędzi. Zapieczone i zardzewiałe śruby mogą okazać się prawdziwą zmorą przy próbie ich odkręcenia. Penetrant od WD-40 jest doskonałym remedium na takie problemy. Działa szybko i dociera skutecznie nawet do trudno dostępnych obszarów.

Doskonale radzi sobie z rdzą i zanieczyszczeniami, ułatwiając konserwację lub demontaż części w samochodzie czy w warsztacie. Idealnie nadaje się także do czyszczenia metalowych narzędzi czy łańcuchów – wystarczy rozpylić preparat na czyszczoną powierzchnię i zostawić na kilka minut.

Produkt jest odporny na temperatury w zakresie od -20°C do 90°C. Z pewnością znajdzie zastosowanie w domu, garażu czy ogrodzie.

Więcej informacji
Rodzajspray
ZastosowaniePreparat uniwersalny
Pojemność400 ml
ProducentWD-40
Kod produktu03-103

Gwarancja

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09