baner-tecdoc-2-x

TECDOC - dane techniczne

logo-tecdoc-Inside-b

TECDOC jest najbardziej kompleksowym katalogiem części zamiennych

sklasyfikowanych według modeli samochodów.

TECDOC zawiera 6.600.000 części zamiennych od 700 producentów.

Wpisz dane swojego samochodu i znajdź część zamienną, której szukasz.

Instrukcja korzystania - wyszukiwarka części po typie pojazdu - baza Tecdoc za darmo

1. Wyszukiwanie części po typie pojazdu zaczynamy od podania roku, marki, modelu, a kończąc na wcześniej wspomnianym typie pojazdu. Wpisz te dane w oknie „Wybierz pojazd” na górze strony.

wybierz-pojazd---tecdoc-n

2. Możesz zapisać pojazd w koncie użytkownika lub kontynuować wyszukiwanie produktów po wybranym uprzednio pojeździe.

zapisz_w_koncie_2x

3. Zostaniesz przeniesiony do strony, na której możesz wybrać interesującą Cię kategorię części zamiennych, dopasowanych do Twojego pojazdu po typie pojazdu

strona_kategorii_2x

4. Po wybraniu z rozwijanego drzewka interesującej Cię podkategorii, wyświetli Ci się lista produktów dopasowanych do Twojego samochodu.

listing_produktow_2x

Możesz skorzystać z filtrów (cena, producent, wymiary, strona zabudowy), które znajdują się po lewej stronie.

Baza Tecdoc - dane techniczne aut

Firma TecAlliance (dawniej TecDoc) jest producentem wysokiej jakości katalogów dla warsztatów i sklepów motoryzacyjnych. Katalogi te zawierają aktualne dane pochodzące bezpośrednio od współpracujących z firmą TecAlliance (TecDoc) producentów części.


Dzięki temu ich użytkownicy mogą w prosty i szybki sposób dokonać identyfikacji części samochodowych oraz złożyć zamówienie.


TecAlliance jest najważniejszą w Europie platformą informacyjną zawierającą referencje krzyżowe. Od 1995 roku firma ta wyznacza standardy danych na niezależnym rynku części. TecAlliance dociera do ponad 200 000 klientów na świecie poprzez katalogi DVD, katalogi internetowe (WEB CATALOG) oraz dane źródłowe (EXPORT FORMAT).