Kategorie

TOTAL QUARTZ INEO ECS 5W30 6L C2/A5/B5 PSA B71 2290 DPF/FAP

INEO ECS

5W30 - 5+1 l

PSA B71 2290

Oleje silnikowe Total Quartz

OLEJ SILNIKOWY TOTAL QUARTZ INEO ECS 5W30 

Rodzaj:syntetyczny 
Pojemność:6L
Klasa lepkości SAE: 5W30
Zastosowanie:do silników benzynowych, do silników diesla, do silników z filtrem cząsteczek stałych
Klasa ACEA:A5, B5, C2

5W40 TOTAL QUARTZ 9000 to w pełni syntetyczny olej silnikowy do silników benzynowych i wysokoprężnych. Można stosować go również w pojazdach z silnikami zasilanymi dwupaliwowo (z wmontowaną instalacją LPG). Przystosowany do jazdy w każdych warunkach.

Oleje silnikowe TOTAL QUARTZ są produkowane z wykorzystaniem technologii ART – Age Resistance Technology – przedłużającej żywotność silnika.

 • Chroni silnik przed zużyciem nawet w
      wymagających warunkach.
 • Zapewnia doskonałe smarowanie przy wysokich
      temperaturach.
 • Ułatwia rozruch w niskich temperaturach.
 • Pozwala zachować czystość silnika.
 • Przedłuża żywotność silnika.
Oleje total quartz
Total-wydajność absolutna

TOTAL. Wydajność absolutna

TOTAL to wywodząca się z Francji marka, której produkty docierają dziś do 130 krajów. Jest czwartą największą na świecie firmą w swoim sektorze. Zatrudnia 130 naukowców, którzy każdego dnia dążą do poprawienia wydajności produktów. Oleje TOTAL chronią silnik przed zużyciem mechanicznym nawet o 64% lepiej od konkurencyjnych produktów.

U podstaw działalności TOTAL leży bezpieczeństwo. Bezpieczeństwo samochodu. Bezpieczeństwo kierowcy. Bezpieczeństwo środowiska. Bezpieczeństwo pracy. Założenia koncernu pozwoliły stworzyć jeden z najbardziej wydajnych, przyjaznych, a zarazem przystępnych cenowo olejów na rynku.

TOTAL uważa się bowiem za więcej niż producenta. Angażująca się w produkcję paliw  firma ma realny wpływ na współczesny świat, rozumie swoją odpowiedzialność i dąży do budowy lepszego jutra.


Quartz. Dłuższa młodość silnika

Oleje TOTAL QUARTZ, wykonane w technologii Age Resistance Technology, dzięki zwiększonej interakcji na poziomie molekularnym zapewniają zwiększoną ochronę.

Oleje wykazują znacznie lepszą odporność na utlenianie i działają wydajniej w skrajnych temperaturach. Zostały zaprojektowane z myślą o współczesnych kompaktowych silnikach, które doświadczają intensywniejszej eksploatacji i powodują szybszą degradację oleju.

Ochronie towarzyszy wydajność. Olej silnikowy TOTAL QUARTZ zwiększa oszczędność paliwową do 4%, co w skali rocznej przekłada się na znaczne oszczędności dla każdego kierowcy. Jednocześnie mniejsze zużycie paliwa oznacza mniejszą emisję spalin, co przekłada się na zwiększoną ochronę środowiska.

Oleje Quartz-dluższa młodość silnika
Rozwiązania rekomendowane przez Aston Martin

Rozwiązania rekomendowane przez Aston Martin

Marka TOTAL jest oficjalnym partnerem energetycznym Aston Martin. Prestiżowy producent samochodów korzysta z produkowanych przez TOTAL paliw oraz olejów. Rozwiązania francuskiego koncernu są wykorzystywane na torach wyścigowych przez team Aston Martin podczas FIA World Endurance Championship. Ponadto TOTAL angażuje się w rozgrywki Formuły 1 i Le Mans.

Do oficjalnych partnerów TOTAL należą także Citroen, Nissan, Mazda, Peugeot i KIA. Każda z powyższych marek pieczołowicie dba o swoją reputację i stawia wyłącznie na najlepsze lubrykanty, zapewniające maksymalną ochronę silnika.

Dzięki doskonałym właściwościom TOTAL QUARTZ jest często wybierany przez producentów jako olej stosowany w fabrycznie nowych pojazdach.

Total race
Totoal race


Wydajność jest kluczem

Korzenie firmy sięgają 1924 r., gdy powstało CFP – Compagnie Francaise des Petroles, czyli Francuskie Przedsiębiorstwo Naftowe.

Pod szyldem TOTAL nowoczesna marka wspiera rozwój nowych paliw i środków smarnych, skupiając się na ograniczaniu ich negatywnego wpływu na środowisko.

Celem TOTAL jest zwiększanie wydajności bez angażowania większych i szkodliwych środków. Firma inwestuje w przyjazne naturze rozwiązania, a także nowe formy pozyskiwania energii, w tym panele słoneczne i biopaliwa.

TOTAL - Wydajność Totalna

 • Klasa lepkości (SAE):
  5W30
 • Maksymalna ilość w paczce:
  4 sztuki (w przypadku zamówienia większej ilości prosimy o kontakt telefoniczny)
 • Klasyfikacja ACEA:
  A5, B5, C2
 • Rodzaj:
  syntetyczny
 • Zastosowanie:
  do silników benzynowych, do silników diesla, do silników z filtrem cząsteczek stałych
 • Pojemność:
  6 l
 • EAN:
  3425901018225
 • Producent:
  TOTAL
 • Kod produktu:
  TO INEO 6L
 • Linia:
  INEO ECS
Napisz własną recenzję

* - Pola obowiązkowe

Opinie klientów

1 z 1
 1. Tytuł: OK bez uwag
  Opinia:
  80%
  Treść: Olej dobry chroni i nawilża jak należy hehe kudosy dla teamu z rabbbita za pomoc przy zakupie, miałem mały problem z kartą ale pan z infolinii pomógł i poszło elegancko papa

  Recenzowany przez:

  Wysłany na:

 2. Tytuł: Total
  Opinia:
  100%
  Treść: Kupuję ten olej już piąty raz, jestem bardzo zadowolony. Nie wiem czy to moje subiektywne odczucia, ale chyba samochód ciszej i równiej pracuje, napewno łatwiej odpala w zimie.

  Recenzowany przez:

  Wysłany na:

 3. Tytuł: Dobry olej w dobrej cenie.
  Opinia:
  100%
  Treść: Ogólnie zmieniałem juz producenta oleju 2x z Mobila na Castrola a teraz na Total - nie mam uwag produkt godny polecenia. Dzięki goRabbit za fachową obsługę! Polecam produkt i sklep.

  Pozdrawiam Pana Jacka! :)

  Recenzowany przez:

  Wysłany na:

 4. Tytuł: Samochód mi sie od tego nie zepsuł:)
  Opinia:
  100%
  Treść: Dzięki dla pana który na infolinii pomógł mi go wybrać!Wszystko pieknie działa.

  Recenzowany przez:

  Wysłany na:

1 z 1
gwarancja

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

 • Free shipping

  Darmowa dostawa
  już od 240 pln

 • Return

  Możliwość zwrotu
  do 14 dni

 • Warranty

  Towar z gwarancją
  producenta

 • Phone

  Masz pytania - zadzwoń
  tel: +48 323 070 409

Układ hamulcowy

Zobacz listę poradników o układzie hamulcowym (m.in. o tarczach, klockach i zestawach), które zostały opublikowane niedawno na blogu motoryzacyjnym GoRabbit.