TOTAL QUARTZ 7000 10W40 1L A3/B4,SN/CF,VW 501.01/505.00,MB229.1 ENERGY

7000

10W40 - 1 l

MB 229.1, VW 501.01, VW 505.00

25,30 zł szt
Cena zawiera VAT

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 9,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 9,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

Pasuje do pojazdu Produkt może nie pasować do twojego pojazdu. WYBIERZ POJAZD
product photo
25,30 zł szt

Szczegóły

product photo
Klasa lepkości (SAE)10W40
Klasa APISN
Klasyfikacja ACEAA3, B4
Rodzajpółsyntetyczny
Zastosowaniedo silników benzynowych, do silników diesla
Pojemność1 l
ProducentTOTAL
Kod produktuTO 7000E 1L

Opis produktu

Oleje silnikowe Total Quartz

TOTAL QUARTZ 7000 10W40 1L A3/B4,SN/CF,VW 501.01/505.00,MB229.1 ENERGY

Rodzaj: półsyntetyczny 
Pojemność: 1L
Klasa lepkości SAE: 10W40
Zastosowanie: do silników benzynowych, do silników diesla, do silników z filtrem cząsteczek stałych
Klasa API: CF, SN
Klasyfikacja ACEA: A3, B4
Linia: 7000

TOTAL QUARTZ 7000 to półsyntetyczny olej silnikowy do silników benzynowych i wysokoprężnych. Można stosować go również w pojazdach z silnikami zasilanymi dwupaliwowo (z wmontowaną instalacją LPG). Przystosowany do jazdy w każdych warunkach.

Oleje silnikowe TOTAL QUARTZ są produkowane z wykorzystaniem technologii ART – Age Resistance Technology – przedłużającej żywotność silnika.

  • Chroni silnik przed zużyciem nawet w
        wymagających warunkach.
  • Zapewnia doskonałe smarowanie przy wysokich
        temperaturach.
  • Ułatwia rozruch w niskich temperaturach.
  • Pozwala zachować czystość silnika.
  • Przedłuża żywotność silnika.
Oleje total quartz
Total-wydajność absolutna

TOTAL. Wydajność absolutna

TOTAL to wywodząca się z Francji marka, której produkty docierają dziś do 130 krajów. Jest czwartą największą na świecie firmą w swoim sektorze. Zatrudnia 130 naukowców, którzy każdego dnia dążą do poprawienia wydajności produktów. Oleje TOTAL chronią silnik przed zużyciem mechanicznym nawet o 64% lepiej od konkurencyjnych produktów.

U podstaw działalności TOTAL leży bezpieczeństwo. Bezpieczeństwo samochodu. Bezpieczeństwo kierowcy. Bezpieczeństwo środowiska. Bezpieczeństwo pracy. Założenia koncernu pozwoliły stworzyć jeden z najbardziej wydajnych, przyjaznych, a zarazem przystępnych cenowo olejów na rynku.

TOTAL uważa się bowiem za więcej niż producenta. Angażująca się w produkcję paliw  firma ma realny wpływ na współczesny świat, rozumie swoją odpowiedzialność i dąży do budowy lepszego jutra.


Quartz. Dłuższa młodość silnika

Oleje TOTAL QUARTZ, wykonane w technologii Age Resistance Technology, dzięki zwiększonej interakcji na poziomie molekularnym zapewniają zwiększoną ochronę.

Oleje wykazują znacznie lepszą odporność na utlenianie i działają wydajniej w skrajnych temperaturach. Zostały zaprojektowane z myślą o współczesnych kompaktowych silnikach, które doświadczają intensywniejszej eksploatacji i powodują szybszą degradację oleju.

Ochronie towarzyszy wydajność. Olej silnikowy TOTAL QUARTZ zwiększa oszczędność paliwową do 4%, co w skali rocznej przekłada się na znaczne oszczędności dla każdego kierowcy. Jednocześnie mniejsze zużycie paliwa oznacza mniejszą emisję spalin, co przekłada się na zwiększoną ochronę środowiska.

Oleje Quartz-dluższa młodość silnika
Rozwiązania rekomendowane przez Aston Martin

Rozwiązania rekomendowane przez Aston Martin

Marka TOTAL jest oficjalnym partnerem energetycznym Aston Martin. Prestiżowy producent samochodów korzysta z produkowanych przez TOTAL paliw oraz olejów. Rozwiązania francuskiego koncernu są wykorzystywane na torach wyścigowych przez team Aston Martin podczas FIA World Endurance Championship. Ponadto TOTAL angażuje się w rozgrywki Formuły 1 i Le Mans.

Do oficjalnych partnerów TOTAL należą także Citroen, Nissan, Mazda, Peugeot i KIA. Każda z powyższych marek pieczołowicie dba o swoją reputację i stawia wyłącznie na najlepsze lubrykanty, zapewniające maksymalną ochronę silnika.

Dzięki doskonałym właściwościom TOTAL QUARTZ jest często wybierany przez producentów jako olej stosowany w fabrycznie nowych pojazdach.

Total race
Totoal race


Wydajność jest kluczem

Korzenie firmy sięgają 1924 r., gdy powstało CFP – Compagnie Francaise des Petroles, czyli Francuskie Przedsiębiorstwo Naftowe.

Pod szyldem TOTAL nowoczesna marka wspiera rozwój nowych paliw i środków smarnych, skupiając się na ograniczaniu ich negatywnego wpływu na środowisko.

Celem TOTAL jest zwiększanie wydajności bez angażowania większych i szkodliwych środków. Firma inwestuje w przyjazne naturze rozwiązania, a także nowe formy pozyskiwania energii, w tym panele słoneczne i biopaliwa.

TOTAL - Wydajność Totalna

Gwarancja i zwroty

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09