TOTAL QUARTZ INEO MC3 5W30 1L SN/CF, C3, VW 502.00/505.01, Dexos2, BMW LL-04

INEO MC3

5W30 - 1 l

BMW LL-04, DEXOS 2, VW 502.00, VW 505.01

43,70 zł szt
Cena zawiera VAT

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 9,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 9,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

product photo
43,70 zł szt

Szczegóły

product photo
Klasa lepkości (SAE)5W30
Klasa APISN
Klasyfikacja ACEAC3
Rodzajsyntetyczny
Zastosowaniedo silników benzynowych, do silników diesla
Pojemność1 l
ProducentTOTAL
Kod produktuTO INEO MC 1

Opis produktu

Oleje silnikowe Total Quartz

TOTAL QUARTZ INEO MC3 5W30 1L SN/CF, C3, VW 502.00/505.01, Dexos2, BMW LL-04

Specyfikacja techniczna:

Rodzaj: syntetyczny 
Pojemność: 1L
Klasa lepkości SAE: 5W30
Klasa API: CF,SN
Klasyfikacja ACEA: C3
Zastosowanie:do silników benzynowych, do silników diesla, do silników z filtrem cząsteczek stałych
Linia: INEO MC3

5W30 TOTAL QUARTZ INEO MC3 to w pełni syntetyczny olej silnikowy do silników benzynowych i wysokoprężnych. Można stosować go również w pojazdach z silnikami zasilanymi dwupaliwowo (z wmontowaną instalacją LPG). Przystosowany do jazdy w każdych warunkach.

Oleje silnikowe TOTAL QUARTZ są produkowane z wykorzystaniem technologii ART – Age Resistance Technology – przedłużającej żywotność silnika.

  • Chroni silnik przed zużyciem nawet w
        wymagających warunkach.
  • Zapewnia doskonałe smarowanie przy wysokich
        temperaturach.
  • Ułatwia rozruch w niskich temperaturach.
  • Pozwala zachować czystość silnika.
  • Przedłuża żywotność silnika.
TOTAL QUARTZ INEO MC3 5W30 1L SN/CF, C3, VW 502.00/505.01, Dexos2, BMW LL-04
Total-wydajność absolutna

TOTAL. Wydajność absolutna

TOTAL to wywodząca się z Francji marka, której produkty docierają dziś do 130 krajów. Jest czwartą największą na świecie firmą w swoim sektorze. Zatrudnia 130 naukowców, którzy każdego dnia dążą do poprawienia wydajności produktów. Oleje TOTAL chronią silnik przed zużyciem mechanicznym nawet o 64% lepiej od konkurencyjnych produktów.

U podstaw działalności TOTAL leży bezpieczeństwo. Bezpieczeństwo samochodu. Bezpieczeństwo kierowcy. Bezpieczeństwo środowiska. Bezpieczeństwo pracy. Założenia koncernu pozwoliły stworzyć jeden z najbardziej wydajnych, przyjaznych, a zarazem przystępnych cenowo olejów na rynku.

TOTAL uważa się bowiem za więcej niż producenta. Angażująca się w produkcję paliw  firma ma realny wpływ na współczesny świat, rozumie swoją odpowiedzialność i dąży do budowy lepszego jutra.


Quartz. Dłuższa młodość silnika

Oleje TOTAL QUARTZ, wykonane w technologii Age Resistance Technology, dzięki zwiększonej interakcji na poziomie molekularnym zapewniają zwiększoną ochronę.

Oleje wykazują znacznie lepszą odporność na utlenianie i działają wydajniej w skrajnych temperaturach. Zostały zaprojektowane z myślą o współczesnych kompaktowych silnikach, które doświadczają intensywniejszej eksploatacji i powodują szybszą degradację oleju.

Ochronie towarzyszy wydajność. Olej silnikowy TOTAL QUARTZ zwiększa oszczędność paliwową do 4%, co w skali rocznej przekłada się na znaczne oszczędności dla każdego kierowcy. Jednocześnie mniejsze zużycie paliwa oznacza mniejszą emisję spalin, co przekłada się na zwiększoną ochronę środowiska.

Oleje Quartz-dluższa młodość silnika
Rozwiązania rekomendowane przez Aston Martin

Rozwiązania rekomendowane przez Aston Martin

Marka TOTAL jest oficjalnym partnerem energetycznym Aston Martin. Prestiżowy producent samochodów korzysta z produkowanych przez TOTAL paliw oraz olejów. Rozwiązania francuskiego koncernu są wykorzystywane na torach wyścigowych przez team Aston Martin podczas FIA World Endurance Championship. Ponadto TOTAL angażuje się w rozgrywki Formuły 1 i Le Mans.

Do oficjalnych partnerów TOTAL należą także Citroen, Nissan, Mazda, Peugeot i KIA. Każda z powyższych marek pieczołowicie dba o swoją reputację i stawia wyłącznie na najlepsze lubrykanty, zapewniające maksymalną ochronę silnika.

Dzięki doskonałym właściwościom TOTAL QUARTZ jest często wybierany przez producentów jako olej stosowany w fabrycznie nowych pojazdach.

Total race
Totoal race


Wydajność jest kluczem

Korzenie firmy sięgają 1924 r., gdy powstało CFP – Compagnie Francaise des Petroles, czyli Francuskie Przedsiębiorstwo Naftowe.

Pod szyldem TOTAL nowoczesna marka wspiera rozwój nowych paliw i środków smarnych, skupiając się na ograniczaniu ich negatywnego wpływu na środowisko.

Celem TOTAL jest zwiększanie wydajności bez angażowania większych i szkodliwych środków. Firma inwestuje w przyjazne naturze rozwiązania, a także nowe formy pozyskiwania energii, w tym panele słoneczne i biopaliwa.

TOTAL - Wydajność Totalna

Gwarancja i zwroty

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09