Uszczelniacz chłodnicy - 400 ml

Uszczelniacz chłodnicy - 400 ml
11,90 zł szt

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 9,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 9,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

Uszczelniacz chłodnicy przeznaczony do wszystkich typów układów chłodniczych. Uniwersalny, możliwy do stosowania także z dowolnym płynem chłodniczym.

Działa szybko i skutecznie, w ciągu kilkunastu minut zatykając wszystkie nieszczelności i mikropęknięcia. Nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi i preparatów.

Produkt to tani, szybki i skuteczny sposób na rozwiązanie problemu cieknącego układu chłodniczego. Przyda się przede wszystkim w starszych samochodach, w których łatwo znaleźć drobne usterki. Gwarantuje sprawną pracę układu chłodniczego bez ryzyka jego zatkania. Dzięki łatwemu użyciu nie trzeba mieć dostępu do garażu, warsztatu czy narzędzi – środka można użyć nawet w szczerym polu.

Polepszenie szczelności układu chłodzenia zapewni silnikowi lepsze warunki pracy, a tym samym wydłuży jego żywotność i zdecydowanie zwiększy niezawodność. Nie ma ryzyka o użycie zbyt dużej ilości preparatu – niewykorzystana część będzie krążyć w układzie, zatykając kolejne mikropęknięcia w przyszłości.

Więcej informacji
RodzajUszczelniacz
Zastosowaniedo układu chłodzenia
Pojemność400 ml
ProducentMOJE AUTO
Kod produktu19-082

Gwarancja

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09