Uszczelniacz do chłodnic 400ml MA PROFESSIONAL

Uszczelniacz Chłodnicy 400ml
11,90 zł szt
Cena zawiera VAT

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 9,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 9,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

product photo
11,90 zł szt

Szczegóły

product photo
Rodzajpłyn
Zastosowaniedo układu chłodzenia
Pojemność400 ml
ProducentMA PROFESSIONAL
Kod produktu20-A41

Opis produktu

Uszczelniacz do chłodnic 400ml

Preparat przeznaczony do likwidacji wycieków i nieszczelności w układzie chłodzenia i nagrzewnicy. Nie powoduje zatkania przewodów i innych elementów układu. Wypełnia pęknięcia do 0,9 mm i inne nieszczelności w połączeniach lub wężach. Preparat jest prosty w użyciu.

Wystarczy włączyć silnik, rozgrzać płyn, wlać preparat zbiornika do chłodnicy lub zbiornika wyrównawczego i pozostawić silnik włączony przez kilka minut, by materiał uszczelniający zdążył wymieszać się z płynem chłodzącym. Tak proste i szybkie użycie z pewnością zostanie docenione przez osoby, które dużo podróżują.

Większe awarie chłodnicy wymagają oczywiście wizyty w warsztacie, jeśli jednak zauważymy szybsze zużycie płynu chłodniczego, to może być to pierwsza oznaka wycieków. W tej sytuacji tego typu preparat będzie idealnym rozwiązaniem – łatwa, szybka aplikacja pozwoli nam spokojnie dotrzeć do celu podróży bez martwienia się o stan silnika. Preparat nadaje się do używania we wszystkich typach nagrzewnic i chłodnic metalowych.

 

Gwarancja i zwroty

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09