Kategorie

Top marki:

Top marki:

Top marki:

Top marki:

Top marki:

Top marki:

Top marki:

Top marki:

Top marki:

Masa uszczelniająca – silikon szary VICTOR REINZ 300°C – 70ml

Masa uszczelniająca – silikon szary VICTOR REINZ 300°C – 70ml

Szybkowiążący szary uszczelniacz przeznaczony do silników samochodowych i innych instalacji. Nowoczesna formuła na bazie silikonu pozwala na tworzenie uszczelek odpornych na działanie olejów, glikolu i innych substancji chemicznych, w tym płynów eksploatacyjnych. Produkt bardzo odporny temperaturowo (zapewnia odpowiednią ochronę w granicy -60°C do +300°C.

Utworzona powłoka szczelnie przywiera do materiału. Uszczelniacz ma bardzo dobre właściwości eksploatacyjne. Nie tylko nadaje się do stosowania w silnikach, ale też urządzeniach, które podczas pracy wydzielają bardzo dużo ciepła. Odporność na temperatury aż do +300°C sprawia, że uszczelniacz znajdzie zastosowanie nawet w maszynach przemysłowych, które pracują w trudnych warunkach. Powstałe uszczelki są odporne na wibracje mechanizmu, dzięki czemu nie istnieje ryzyko, że nagle przestaną pełnić one swoją rolę.

Produkt jest doskonałym wyborem, jeśli mamy problem ze szczelnością układu, a niezbędne nam jest rozwiązanie, które będzie gwarantować skuteczność nawet w mało przyjaznych warunkach.

 • EAN:
  5451245124512
 • Producent:
  VICTOR REINZ
 • Rodzaj:
  Silikon
 • Pojemność:
  70 ml
 • Kod produktu:
  70-31414-10
Napisz własną recenzję

* - Pola obowiązkowe

gwarancja

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

 • Free shipping

  Darmowa dostawa
  już od 240 pln

 • Return

  Możliwość zwrotu
  do 14 dni

 • Warranty

  Towar z gwarancją
  producenta

 • Phone

  Masz pytania - zadzwoń
  tel: +48 323 070 409

Układ hamulcowy

Zobacz listę poradników o układzie hamulcowym (m.in. o tarczach, klockach i zestawach), które zostały opublikowane niedawno na blogu motoryzacyjnym GoRabbit.