Wybrany pojazd:

Zmień pojazd

GRAVON LITE Ceramiczna powłoka zabezpieczająca lakier i inne powierzchnie przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi na okres 12 miesięcy. - 50 ml

GRAVON LITE Ceramiczna powłoka zabezpieczająca - 50 ml

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 7,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 7,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

K2 Gravon Lite to łatwa w aplikacji powłoka ceramiczna, która zabezpiecza lakier przed zarysowaniami, zabrudzeniami, promieniami UV oraz innymi czynnikami zewnętrznymi na okres do 12 miesięcy.


Dzięki powłoce ceramicznej nie ma konieczności woskowania samochodu, a ze względu na doskonałe odpychanie zabrudzeń i właściwości samoczyszczące można zmniejszyć częstotliwość mycia. W przeciwieństwie do wosków, powłoki ceramicznej nie da się zmyć przy pomocy środków chemicznych, dlatego jest to najtrwalszy znany sposób zabezpieczenia powierzchni. Jedyną możliwością usunięcia powłoki jest maszynowe spolerowanie.


Powłoka ceramiczna zabezpiecza również przed graffiti, naniesiona farba nie przylega do powierzchni i łatwo daje się usunąć. Produkt K2 Gravon Lite można również stosować jako ostatnią warstwę na wcześniej nałożoną powłokę ( w ilości od 1 do 3 warstw) typu "G030 Gravon Lite 50 ml 5 lat ochrony". K2 Gravon Lite dodatkowo podbija wizualny efekt wykończeniowy, nadaje idealną śliskość i gładkość lakieru.


SPOSÓB UŻYCIA:


I. Optymalne warunki nakładania Temperatura otoczenia od 10 C do 35 C. Nakładać w pomieszczeniu lub zacienionym miejscu. Nie nanosić w warunkach nadmiernej wilgotności.


II. Przygotowanie powierzchni Umyć i dokładnie osuszyć lakier. Powierzchnia powinna być wolna od smoły, brudu, wosków, olejków z past, zabezpieczeń fabrycznych. W celu usunięcia wszelkich zanieczyszczeń, zalegających w porach lakieru, zaleca się użycie glinki do lakieru K2. Lakier z defektami i rysami należy wypolerować maszynowo, np. przy pomocy maszyny polerskiej i past K2 Luster.


III. Aplikacja Przed przystąpieniem do aplikacji powłoki ceramicznej należy dokładnie odtłuścić powierzchnię zmywaczem K2 Klinet, używając mikrofibry - np. mikrowłókno K2 Bona. Opcjonalnie nanieść K2 Gravon Primer, przy pomocy polerki mechanicznej, który dodatkowo wzmocni wiązanie powłoki ceramicznej z powierzchnią lakieru.


Powłokę ceramiczną można nakładać po godzinie od momentu wypolerowania. Dokładnie wstrząsnąć butelkę i nałożyć 6-8 kropli na na suchą chusteczkę owiniętą na aplikatorze.


Nakładać krzyżowo, jednorazowo na powierzchnie nie większe niż 50x50 cm. Po 1-2 minutach od nałożenia w temp. ok.20 ,wypolerować powierzchnie przy pomocy mikrowłókna (wyższa temperatura skraca czas schnięcia, niższa wydłuża).


Nie dopuszczać do wyschnięcia powłoki na lakierze. Po nałożeniu i wypolerowaniu pierwszej warstwy odczekać min. 1 godzinę i nałożyć kolejną (dla uzyskania maksymalnej trwałości nałożyć 3 warstwy). IV. Po aplikacji Pozostawić auto w suchym pomieszczeniu na min. 8 godzin.


Przez następnych 7 dni nie myć auta przy użyciu jakichkolwiek środków chemicznych. Do regularnej konserwacji powłoki (co 3-6 miesięcy) zaleca się użycie produktu K2 Gravon Reload.

Więcej informacji
Pojemność50 ml
Kod produktuG033
ProducentK2
Zastosowanierenowacja lakieru
Rodzajpowłoka ceramiczna
EAN5906534044143
LiniaGravon lite
Napisz własną recenzję
Opinia
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i podlega Google Polityce prywatności i Warunkom świadczenia usług.

* - Pola obowiązkowe

Gwarancja

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09

blog_hp

Oleje i filtry

Zobacz listę poradników o olejach i filtrach (m.in. olejach silnikowych i filtrach oleju), które zostały opublikowane niedawno na blogu motoryzacyjnym GoRabbit.