Kategorie

Top marki:

Top marki:

Top marki:

Top marki:

Top marki:

Top marki:

Top marki:

Top marki:

Top marki:

YANOSIK GTR S-CLUSIVE dożywotni abonament + KUBEK

YANOSIK GTR S-CLUSIVE dożywotni abonament + KUBEK

Następca popularnego w Polsce komunikatora drogowego YANOSIK GT. Wzbogacony o nowe funkcjonalności m.in. asystenta parkingowego, wskaźnik ecodrivingu, podsumowanie trasy. YANOSIK GTR podaje również naszą aktualną lokalizację, jak również informuje o występujących na naszej trasie ograniczeniach prędkości. Podstawową użytecznością GTR pozostaje jednak wzajemne ostrzeganie się o fotoradarach, kontrolach policji, nieoznakowanych radiowozach i innych utrudnieniach na drodze.
Yanosik GTR wyposażony jest w 2,4'', czytelny, wyświetlacz. Pokazywane są na nim m. in. zgłoszenia w formie graficznej, prędkość z jaką jedzie kierowca, liczba użytkowników online.
Yanosik GTR posiada podświetlaną, wygodną w użytkowaniu silikonową klawiaturę z przyciskami do zgłaszania następujących zdarzeń drogowych: kontroli prędkości, kontroli ITD, patrolu nieoznakowanego z wyborem marki pojazdu oraz wypadków (i innych zagrożeń). Urządzenie włącza się samoistnie po wyczuciu ruchu pojazdu, a wczasie dłuższego niż minutę postoju pokaże nam statystyki dotyczace dotychczasowej trasy, w tym: średnią prędkość, liczbę zdarzeń drogowych oraz wystawi nam ocenę w jakim stopniu poruszamy się po drogach ekologicznie.
Do potwierdzania i odwoływania zgłoszeń służą 2 osobne przyciski. Pod wyświetlaczem znajdują się również 3 przyciski funkcyjne umożliwiające m.in. dostosowanie jasności ekranu oraz głośności komunikatów.
Yanosik GTR nie wymaga montażu, zasilany jest przy pomocy złącza microUSB. Do każdego urządzenia dołączany jest GRATIS adapter umożliwiający podłączenie Yanosika GTR do gniazda zapalniczki samochodowej. Co istotne, urządzenie posiada wbudowaną baterię, która pozwala mu na pracę również przy kilkuminutowych przerwach w zasilaniu (np. przy przepinaniu w samochodzie).
 • EAN:
  5908227379082
 • Producent:
  YANOSIK
 • Linia:
  Y_GTR-S
 • Kolor:
  Czarny
 • Kod produktu:
  Y_FLOTIS
Napisz własną recenzję

* - Pola obowiązkowe

Opinie klientów

1 z 1
 1. Tytuł: Bardzo fajne gadzet!
  Opinia:
  100%
  Treść: Używam od roku i nigdy nie mialem problemu z tym urządzeniem. Mógł by być tanszy ale i tak warto.

  Recenzowany przez:

  Wysłany na:

 2. Tytuł: Bardzo fajne gadzet!
  Opinia:
  100%
  Treść: Używam od roku i nigdy nie mialem problemu z tym urządzeniem. Mógł by być tanszy ale i tak warto.

  Recenzowany przez:

  Wysłany na:

 3. Tytuł: Hey
  Opinia:
  100%
  Treść: ten produkt nie ma konkurencji, jasne nie jest za darmo i swoje kosztuje. Ale jak ktoś dużo jeździ napewno się zwróci szybko :) jest latwy w obsłudze, ma duży interface i poprostu chce się go używać! Polecam

  Recenzowany przez:

  Wysłany na:

 4. Tytuł: Czy ja moge taki kubek ?
  Opinia:
  100%
  Treść: Kupiłem Yanosika ale nie dostałem kubka - czy moge kupić u was sam Kubek ? :>

  Recenzowany przez:

  Wysłany na:

 5. Tytuł: Zamówiłem czekam!
  Opinia:
  100%
  Treść: NO mam nadziej ze wszystko będzie zgodnie z planem :) zamówilem i juz nie mogę się doczekać uświadomiłem sobie że jestem gadżeciarzem :/ Dużo czytałem o produkcie i zastanawiałem się czy może jednak aplikacja. Największym minusem nawigacji w telefonie jest to że:

  - w czasie jazdy zawsze ktoś dzwoni i wtedy juz nie widzisz dokąd jedziesz
  - małe przyciski i nie dokońca jednak da sie nie odrywać wzroku od jezdni
  - telefon często trzymam w ręce, potem odkładam potem znowu biore itp

  Yanosik ma duże przyciski i moge odebrać telefon :) dodatkowo jest intuicyjny no i ma ekran znacznie większy od telefonu :)

  Recenzowany przez:

  Wysłany na:

 6. Tytuł: Bardzo dobry i bezkonkurencyjny!
  Opinia:
  100%
  Treść: Dobry produkt jeszcze nigdy nie zawiódł :) Bogata oferta no i jest Kubas na kawę. To mój 2 Yanosik 1 został skradziony widać maja wzięcie tez na parkingu. Prosty intuicyjny, niezawodny chociaz fakt mógł by być troche tanszy. P O L E C A M

  Recenzowany przez:

  Wysłany na:

1 z 1
gwarancja

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

 • Free shipping

  Darmowa dostawa
  już od 240 pln

 • Return

  Możliwość zwrotu
  do 14 dni

 • Warranty

  Towar z gwarancją
  producenta

 • Phone

  Masz pytania - zadzwoń
  tel: +48 323 070 409

Układ hamulcowy

Zobacz listę poradników o układzie hamulcowym (m.in. o tarczach, klockach i zestawach), które zostały opublikowane niedawno na blogu motoryzacyjnym GoRabbit.