Żarówka 12V H7 NIGHT BREAKER LASER NEXT GENERATION +150% Światła

Żarówka 12V H7 NIGHT BREAKER LASER NEXT GENERATION +150%
52,10 zł szt
Cena zawiera VAT

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 9,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 9,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

product photo
52,10 zł szt

Szczegóły

product photo
RodzajŻarówka
Zastosowaniedo świateł drogowych
ProducentOSRAM
Kod produktu64210NL
TypH7

Opis produktu

Żarówka jednożarnikowa halogenowa typu H7, przystosowana do pracy przy napięciu 12 V. Przeznaczona do użytku w większości modeli samochodów osobowych. Dzięki atmosferze halogenowej, wytworzonej ze związków jodu i bromu, temperatura żarzenia się żarnika jest wyższa, co pozwala na uzyskanie jaśniejszego i mocniejszego światła. Do zastosowania w światłach mijania. Żarówka ma zwiększone parametry eksploatacji, dzięki czemu strumień światła jest jaśniejszy i dłuższy.

Żarówki halogenowe są dobrym wyborem dzięki temu, że nie powodują czernienia reflektora przez cząstki wolframu, które odpadły od żarnika w trakcie eksploatacji. Oprócz tego żarówki halogenowe charakteryzują się znacznie jaśniejszym i mocniejszym światłem niż tradycyjne żarówki. To pozwala na lepsze oświetlenie drogi bez kosztownych przeróbek reflektorów i instalacji elektrycznej naszego pojazdu.

Gwarancja i zwroty

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09