Zestaw Zarówek SUPER WHITE 2x - 12V H7 55W + PX26d

Zestaw Zarówek SUPER WHITE 2x - 12V H7 55W + PX26d
53,90 zł szt
Cena zawiera VAT

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 9,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 9,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

product photo
53,90 zł szt

Szczegóły

product photo
RodzajŻarówka
Zastosowaniedo świateł drogowych
ProducentMOJE AUTO - VIRAGE
Ilość2
Kod produktu91-015
TypH7

Opis produktu

Zestaw dwóch sztuk żarówek halogenowych H7 o napięciu 12 V, mocy 55 W. Żarówki te przeznaczone są do użytku w większości modeli pojazdów. Żarówki halogenowe są wypełnione gazem (halogenem) wytworzonym ze związków jodu i bromu. Dzięki temu żarówki dają jaśniejszy i bielszy strumień światła niż tradycyjne akcesoria tego typu. Przeznaczone do świateł drogowych, świateł mijania i świateł przeciwmgłowych. Lampy mają efekt lampy ksenonowej, dzięki czemu świecą wyjątkowo jasno, światłem zbliżonym do słonecznego. W zestawie dołączone są diodowe żarówki świateł pozycyjnych.

Chociaż technologia halogenów nie jest nowa, to wciąż pozwala na osiągnięcie znacznie lepszych efektów i niezawodności w trakcie eksploatacji, niż tradycyjne żarówki wolframowe. Żarówki halogenowe nie powodują czernienia reflektora. Ten rodzaj żarówek może pozwolić na uzyskanie znacznie lepszego strumienia światła bez kosztownej wymiany całego oprzyrządowania lampy. Tego typu żarówki są szczególnie polecane dla osób, które często podróżują nocą po słabo oświetlonych drogach.

Gwarancja i zwroty

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09