Wybrany pojazd:

Zmień pojazd

Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.

Opony zimowe

Sezon jesienno-zimowy w naszym kraju bywa mocno nieprzewidywalny. Częste zmiany temperatur sprzyjają powstawaniu gołoledzi na drogach, do tego dochodzą opady deszczu i śniegu. Warto właściwie przygotować się na tak niesprzyjające warunki i wybrać odpowiednie opony zimowe. W naszym sklepie czeka na Ciebie ponad 1800 modeli opon samochodowych przeznaczonych do zmiennych i trudnych warunków pogodowych. Nie zwlekaj dłużej z zakupem i wybierz opony najlepsze dla siebie.

Ogumienie zimowe dla każdego kierowcy

Dobrze dobrane opony zimowe to nie tylko gwarancja uzyskania optymalnych osiągów silnika podczas niesprzyjających warunków pogodowych, lecz także zapewnienie bezpieczeństwa kierującemu oraz pozostałym uczestnikom ruchu drogowego. Jest to oczywiście kwestia kluczowa, dlatego tak ważny jest przemyślany zakup dobrego jakościowo ogumienia samochodowego na zimę. W naszym sklepie możesz wybrać spośród setek najróżniejszych modeli od najbardziej znanych i szanowanych producentów, poczynając od Kormorana, Pneumanta czy Gremaxa, kończąc na najlepszych modelach od Yokohamy, Bridgestone’a i Continentala. Wybór producenta to oczywiście dopiero początek - by opony jak najbardziej odpowiadały Twoim oczekiwaniom, możesz dostosować każdy ich parametr, m.in. kategorię (auta osobowe, z napędem 4x4 lub dostawcze), klasę (premium, standard, ekonomiczną), profil, średnicę czy indeks nośności.

Skorzystaj z pomocy naszego fachowego konsultanta.

Skorzystaj z pomocy naszego fachowego konsultanta, który rozwieje wszelkie wątpliwości związane z wyborem odpowiednich opon zimowych. Nie jest to osoba, która ukierunkowana jest na sprzedaż konkretnego produktu w jak najwyższej ilości, lecz profesjonalista, który z przyjemnością pomoże Ci dobrać odpowiedni rodzaj i model opon, bazując m.in. na marce i modelu samochodu. Wystarczy, że poświęcisz na rozmowę kilkanaście minut. Możesz także skorzystać z naszej specjalistycznej wyszukiwarki produktów, którą znajdziesz na stronie GoRabbit.pl.

Układ hamulcowy

Zobacz listę poradników o układzie hamulcowym (m.in. o tarczach, klockach i zestawach), które zostały opublikowane niedawno na blogu motoryzacyjnym GoRabbit.