Kategorie
Pomoc Pomoc
JAK CZYTAĆ POSZCZEGÓLNE
CECHY WYSZUKIWANIA?
Szerokość, profil i średnica to parametry, które wspólne informują o rozmiarze opony.
Szerokość
Parametr, który określa szerokość opony zamin zamontujesz ją w swoim samochodzie.
Profil
Profil to inaczej wysokość opony. Informacja ta podana jest w postaci procentu szerokości ogumienia.
Średnica
Parametr mówiący o tym, na falgę jakiej średnicy zamontujesz wybraną przez siebie oponę.
Pomoc parametry opony
Nośność
Informuje Cię o górnej granicy
obciążenia na jakie możesz narazić oponę
podczas jazdy z maksymalną prędkością
na jaką zezwala producent.
Prędkość
Parametr określający z jaką maksymalną
prędkością możesz poruszać się stosując
wybraną oponę.
Wzmacniane
Opony, które oznaczone są jako wzmacniane, charakteryzują się zwiększoną nośnością. Powoduje to, że lepiej radzą sobie w trudnych warunkach, będąc montowanym między innymi w samochodach dostawczych.
Run on flat
Run on flat charakteryzuje opony, które pozwolą Ci na kontynuwanie jazdy nawet po całkowitej utracie powietrza. Dzięki temu możesz pokonać nawet 80 km przy prędkości nie większej niż 80 km/h.
GDZIE SPRAWDZIĆ Z JAKIEGO ROZMIARU OPONY
POWINIENEM KORZYSTAĆ?
Na brzegu każdej opony
W karcie pojazdu
Na drzwiach pojazdu
Zależnie od modelu samochodu, informację o rozmiarze opony możesz również znaleźć na progu drzwi od strony kierowcy lub na ich wewnętrznej części. niekiedy również na słupku tuż za kierownicą.
POKAŻ WIĘCEJ
01
PODAJ PARAMETRY
SZUKANEGO PRODUKTU

Opony zimowe (0 produktów)

Opony zimowe
Szukanie podstawowe
Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.
Opony zimowe

Opony zimowe

Sezon jesienno-zimowy w naszym kraju bywa mocno nieprzewidywalny. Częste zmiany temperatur sprzyjają powstawaniu gołoledzi na drogach, do tego dochodzą opady deszczu i śniegu. Warto właściwie przygotować się na tak niesprzyjające warunki i wybrać odpowiednie opony zimowe. W naszym sklepie czeka na Ciebie ponad 1800 modeli opon samochodowych przeznaczonych do zmiennych i trudnych warunków pogodowych. Nie zwlekaj dłużej z zakupem i wybierz opony najlepsze dla siebie.

Ogumienie zimowe dla każdego kierowcy

Dobrze dobrane opony zimowe to nie tylko gwarancja uzyskania optymalnych osiągów silnika podczas niesprzyjających warunków pogodowych, lecz także zapewnienie bezpieczeństwa kierującemu oraz pozostałym uczestnikom ruchu drogowego. Jest to oczywiście kwestia kluczowa, dlatego tak ważny jest przemyślany zakup dobrego jakościowo ogumienia samochodowego na zimę. W naszym sklepie możesz wybrać spośród setek najróżniejszych modeli od najbardziej znanych i szanowanych producentów, poczynając od Kormorana, Pneumanta czy Gremaxa, kończąc na najlepszych modelach od Yokohamy, Bridgestone’a i Continentala. Wybór producenta to oczywiście dopiero początek - by opony jak najbardziej odpowiadały Twoim oczekiwaniom, możesz dostosować każdy ich parametr, m.in. kategorię (auta osobowe, z napędem 4x4 lub dostawcze), klasę (premium, standard, ekonomiczną), profil, średnicę czy indeks nośności.

Skorzystaj z pomocy naszego fachowego konsultanta.

Skorzystaj z pomocy naszego fachowego konsultanta, który rozwieje wszelkie wątpliwości związane z wyborem odpowiednich opon zimowych. Nie jest to osoba, która ukierunkowana jest na sprzedaż konkretnego produktu w jak najwyższej ilości, lecz profesjonalista, który z przyjemnością pomoże Ci dobrać odpowiedni rodzaj i model opon, bazując m.in. na marce i modelu samochodu. Wystarczy, że poświęcisz na rozmowę kilkanaście minut. Możesz także skorzystać z naszej specjalistycznej wyszukiwarki produktów, którą znajdziesz na stronie GoRabbit.pl.

Opony

Zobacz listę poradników o oponach (m.in. letnich, zimowych i całorocznych), które zostały opublikowane niedawno na blogu motoryzacyjnym GoRabbit.