Zimowy płyn do spryskiwaczy -20 C -5L

Zimowy płyn do spryskiwaczy -20 C -5L
17,60 zł szt
Cena zawiera VAT

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 9,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 9,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

product photo
17,60 zł szt

Szczegóły

product photo
Rodzajpłyn do spryskiwaczy
Zastosowanieczyszczenie szyb
ProducentMOJE AUTO
Kod produktu71-006

Opis produktu

Płyn do spryskiwaczy TURTLE WAX z aplikatorem jest produktem wysokiej jakości, który szczególnie w zimie zapewni bezproblemową pracę spryskiwaczy, bez ryzyka zamarznięcia płynu i nawet uszkodzenia wycieraczek. Unikalna technologia nano silver producenta pozwala na trzykrotne zwiększenie wydajności płynu i jednoczesną ochronę wycieraczek.

Płyn TURTLE WAX jest odporny na temperatury do -20°C, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w naszym klimacie. Jednak jego najważniejsza cecha użytkowa jest widoczna dopiero w czasie użytkowania – specjalne nanocząsteczki obecne w produkcie tworzą na szybie ochronną powłokę.Ta nie tylko zmniejsza zużycie wycieraczek, ale też sprawia, że woda czy zanieczyszczenia spływają znacznie lepiej, a także zmniejsza refleksy świetlne. To szczególnie ważne przy intensywnych opadach – to wydatnie zwiększy nasze bezpieczeństwo za kierownicą.

Gwarancja i zwroty

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09