Zmywacz Uniwersalny 1l

Zmywacz Uniwersalny 1l
10,90 zł szt
Cena zawiera VAT

Wysyłka towaru do: 3 dni roboczych

Dostawa od 9,99 zł

darmowa dostawa od 290 zł,
przy zakupach powyżej 40 zł - 9,99 zł,
normalna dostawa - 13,99 zł

Zwrot (30 dni na odstąpienie od umowy)

Pasuje do pojazdu Produkt może nie pasować do twojego pojazdu. WYBIERZ POJAZD
product photo
10,90 zł szt

Szczegóły

product photo
Rodzajpłyn
Zastosowanieczyszczenie silnika
ProducentMA PROFESSIONAL
Kod produktu20-A55

Opis produktu

Zmywacz uniwersalny jest preparatem służącym do usuwania zabrudzeń w warsztacie, garażu oraz w innych pomieszczeniach. Bardzo dobrze radzi sobie z odtłuszczaniem i myciem narzędzi, urządzeń, części samochodowych czy powierzchni plastikowych i z tworzyw sztucznych.

Pozbawiony rozpuszczalników ropopochodnych. Radzi sobie nawet z trudnymi zabrudzeniami, których pozbycie się wodą z detergentami jest niemal niemożliwe (oleje czy smary). Zabrudzenia ze smarów czy olejów są bardzo irytujące – ich usunięcie wcale nie jest łatwe, a potrafią uprzykrzyć życie zarówno podczas pracy, jak i po niej.

Zmywacz uniwersalny jest doskonałym rozwiązaniem tego problemu – wystarczy użyć go jak standardowego środka czyszczącego, by szybko doprowadzić do porządku zarówno zabrudzone części, jak i narzędzia.

Jest także bezpieczny dla plastików i tworzyw sztucznych, dlatego znajdzie zastosowanie nie tylko w warsztacie lub przy samochodzie, ale też w domu, przy szczególnie trudnych, tłustych zabrudzeniach.

Gwarancja i zwroty

Każdy produkt kupiony w sklepie GoRabbit jest objęty gwarancją producenta. Okres ochrony gwarancyjnej wynosi do 3 lat od chwili zakupu. Przy rozpatrywaniu reklamacji uwzględniane są wady konstrukcyjne, wady materiału i wady wykonawcze. Warunkiem skorzystania z ochrony gwarancyjnej jej używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Jeżeli Twoja reklamacja zostanie uznana, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nowy egzemplarz, czy zwrot pieniędzy.

Darmowa dostawa

już od 290 pln

Możliwość zwrotu

do 30 dni

Towar z gwarancją

producenta

Masz pytania - zadzwoń

tel: +48 32 431 04 09