Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.
Felgi

Felgi

Głównym zadaniem felg, które dostosowane są pod współczesne samochody, jest wentylacja elementów układu hamulcowego. Stanowią one również element dekoracyjny komponujący się z nadwoziem. Taką funkcję pełnią przede wszystkim felgi stalowe. Produkty stalowe, poza rolą dekoracyjną, dodatkowo podnoszą wartość całego pojazdu. W GoRabbit.pl znajdziesz zarówno felgi samochodowe wykonane z aluminium oraz ze stali, które bez problemu dostosujesz pod konkretną markę auta.

Aluminiowe i stalowe felgi

W przypadku felg warto zwrócić uwagę na zastosowany materiał. Cena stalowych produktów zaczyna się już o 110 zł. Są to felgi, które posiadają niską masę oraz wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne. Występują one w różnych rozmiarach. Najmniejsze felgi należą do producenta MW. W asortymencie naszego sklepu znajdują się stalowe felgi przeznaczone do takich samochodów jak Matiz, Opel, Skoda, Suzuki, Peugeot, Kia czy Volkswagen. Produkty wykonane z aluminium natomiast są droższe, jednak wyróżnia je nie tylko wysoka jakość, ale również wyjątkowa estetyka oraz wytrzymały lakier. Felgi o uniwersalnym pięcioramiennym designie proponuje producent Ronal oraz Anzio.

Profesjonalna pomoc w wyborze felg

Poszukiwania konkretnego produktu w ofercie GoRabbit.pl ułatwi funkcjonalna wyszukiwarka, która zawęzi poszukiwania do konkretnych rodzajów felg. W asortymencie sklepu znajdują się części od takich producentów jak Alcar, ATS, Sparco czy OZ. Możesz wybrać również interesujące Cię parametry - średnicę, szerokość oraz rozstaw śrub. Osobom, którym zależy również na estetyce felg, z pewnością spodoba się funkcja szukania produktów o wykończeniu w danym kolorze. Wysokiej jakości felgi pomogą również wybrać profesjonaliści, którzy dokładnie przeanalizują, jaki typ będzie pasował do Twojego samochodu.

Oleje i filtry

Zobacz listę poradników o olejach i filtrach (m.in. olejach silnikowych i filtrach oleju), które zostały opublikowane niedawno na blogu motoryzacyjnym GoRabbit.