Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.

Przekładnie kierownicze

Przekładania kierownicza w twoim samochodzie musi być utrzymywana w doskonałym stanie. To ona odpowiada za przekładanie ruchu kierownicy na skręt kół. Pompa wspomagania natomiast ułatwia obracanie kierownicą, zmniejszając siłę potrzebną do wykonania skrętu. Problemy z układem kierowniczym samochodu mogą skutkować utrudnieniami w kontrolowaniu pojazdu. Jeśli potrzebujesz zamiennych części samochodowych, sprawdź ofertę GoRabbit.pl.

Mamy części do samochodów z układem wspomagania kierownicy, a także takich, które cechuje brak wspomagania. Sprawdź nie tylko nasze przekładnie, ale także cylindry pasowe, koła pasowe czy całe zestawy naprawcze. Tutaj także kupisz niezbędny olej do wspomagania – zawsze w korzystnej cenie i od sprawdzonych producentów. Nasza oferta obejmuje produkty takich firm jak Maxgear, Bosch, LUK, NTY, a także autorskie rozwiązania GoRabbit. Zawsze znajdziesz coś na własną kieszeń.

Jak ułatwić sobie zakupy? Przefiltruj bazę produktów pod kątem swojego pojazdu. Wpisanie numeru VIN twojego auta w wyszukiwarce VINparts by GoRabbit sprawi, że zobaczysz tylko pasujące do samochodu elementy. Numer VIN znajdziesz w swoim dowodzie rejestracyjnym. Możesz także skorzystać z naszej infolinii, którą obsługują osoby biegłe w temacie mechaniki samochodowej. Zapraszamy do kontaktu!

Oleje i filtry

Zobacz listę poradników o olejach i filtrach (m.in. olejach silnikowych i filtrach oleju), które zostały opublikowane niedawno na blogu motoryzacyjnym GoRabbit.