Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.
Wahacze

Elementy wahacza

Zamów zestawy wahaczy w sklepie motoryzacyjnym GoRabbit.pl. Znajdziesz u nas części firmy DACO Germany, zaopatrującej europejski rynek w wysokiej klasy części zamienne. To jedne z najpopularniejszych produktów w swojej klasie, cechujące się przystępną ceną oraz wysoką jakością wykonania. Spełniają wymogi certyfikacji ECE R90 i są porównywalne z częściami klasy OE, instalowanymi fabrycznie w nowych samochodach.

Wahacze łączą piastę z nadowiziem

Wahacze to elementy zawieszenia, które łączą piastę koła z nadwoziem. Są tym samym kluczowe dla poprawnego i bezpiecznego funkcjonowania pojazdu. Korzystanie z wadliwego wahacza grozi uszkodzeniem innych części zawieszenia oraz znacznie zwiększa ryzyko wypadku.

Zestawy wahaczy do Audi, BMW czy Volkswagena pozwalają Ci jednocześnie zdobyć wahacze, łączniki stabilizatora  i końcówki drążka. Dzięki temu, że wszystkie produkty są dostarczane łącznie i w jednym opakowaniu, ich cena – a wraz z nią koszt wysyłki – są niższe niż przy zakupie indywidualnym. Niemiecko-polska, obecna na całym kontynencie marka DACO gwarantuje jakość w rozsądnej cenie i jest polecana przez krajowych i zagranicznych kierowców.

Podejmij właściwą decyzję przed zakupem zestawu wahaczy

Aby sprawdzić, czy konkretny zestaw wahaczy nadaje się do instalacji w twoim samochodzie, sprawdź jego szczegóły lub przefiltruj wyświetlane części, korzystając z menu po lewej stronie. Nasz system umożliwia podanie marki, modelu, typu silnika i roku produkcji twojego pojazdu, dzięki czemu możesz zawęzić wybór tylko do produktów kompatybilnych z danym samochodem. Każdy zamówiony produkt wysyłamy kurierem, zapewniając znakomite ceny dostawy. Stosujemy sprawdzone i bezpieczne opakowania, dzięki którym masz pewność, że towar dotrze do ciebie nienaruszony. Sprawdź usługę GoRabbit Sprint, aby dowiedzieć się więcej o możliwości nielimitowanego korzystania z bezpłatnej dostawy. Jeśli masz pytania lub potrzebujesz pomocy, skorzystaj z naszej infolinii. Czuwający na niej eksperci mają wiele lat doświadczenia w branży auto-moto i chętnie pomogą w znalezieniu najlepszej opcji.

Oleje i filtry

Zobacz listę poradników o olejach i filtrach (m.in. olejach silnikowych i filtrach oleju), które zostały opublikowane niedawno na blogu motoryzacyjnym GoRabbit.