Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.

Kołpaki

Dla każdego właściciela jego samochód jest bardzo ważny. Konieczne jest regularne dbanie o niego, wymiana części czy uzupełnianie płynów. Warto jednak mieć na uwadze, że już w kilka sekund można odmienić wygląd auta za pomocą kołpaków. Duża oferta różnych wzorów kołpaków znanych producentów znajduje się w sklepie GoRabbit.pl, gdzie w jednym miejscu można znaleźć kołpaki do każdego samochodu.

Jak dobrać kołpaki?

Przede wszystkim istotną kwestią jest to, że kołpaki wykorzystywane są jako osłona felgi samochodowej, która nie prezentuje się zachwycająco. Dobrze jest zatem ją zakryć. Jak wiadomo, wiele jest modeli samochodów, jednak to nie problem, by dopasować właściwe kołpaki. Na początku poszukiwań koniecznie jest określenie rozmiaru koła, który to widoczny jest na oponie. W przypadku samochodów osobowych najczęściej wartość ta waha się od 13 do 17 cali. Następnym krokiem jest wybór mocowania kołpaków. W większości przypadków mocowane są one na wcisk, za pomocą metalowego pierścienia. To bardzo uniwersalna metoda, która bez problemu sprawdzi się we wszystkich samochodach. W obawie przed zgubieniem kołpaków można je dodatkowo zabezpieczyć opaską zaciskową. Oprócz metody na wcisk pozostaje jeszcze jedna – mocowanie kołpaków na śruby kół.

Zmienią wygląd auta w kilka sekund

Kołpaki będą doskonale pasować do klasycznych samochodów, jak i sportowych. W ofercie GoRabbit.pl dostępne są różne rodzaje. Można zdecydować się na tradycyjne, w srebrnym kolorze, na przykład kołpaki Rabbit Strike, które pasują na koła 14-calowe albo Rabbit Run na koła 15-calowe. To jeszcze nie wszystko. Fani niestandardowych rozwiązań mogą skusić się na srebrno-czarne kołpaki Rabbit Mirage albo zupełnie czarne Rabbit Sail, które skutecznie odmienią wygląd każdego samochodu i będą zwracać na siebie uwagę.

Oleje i filtry

Zobacz listę poradników o olejach i filtrach (m.in. olejach silnikowych i filtrach oleju), które zostały opublikowane niedawno na blogu motoryzacyjnym GoRabbit.