Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.
Silnik

Silnik

Jednym z najważniejszym elementów w każdym pojeździe jest silnik. Jego prawidłowa i systematyczna pielęgnacja gwarantuje bezpieczeństwo oraz komfort podczas jazdy. W sklepie GoRabbit.pl znajdziesz zarówno preparaty do czyszczenia silnika, jak i do mniejszych części samochodowych, takich jak paski klinowe czy przepływomierze.

Preparaty do konserwacji silnika na najwyższym poziomie

W asortymencie sklepu GoRabbit.pl znajdują się środki do czyszczenia w formie sprayu oraz płynu. Każdy z tych produktów jest łatwy do aplikacji na konkretne elementy pojazdu. Uniwersalnym rozwiązaniem do każdego typu silnika jest preparat do czyszczenia firmy MA Professional, który w szybki sposób pozwala umyć metalowe części. Środek powinien być stosowany bezpośrednio na czyszczone części. Klienci mogą skorzystać również ze sprayu do pasków klinowych K2, który usuwa uciążliwe odgłosy i chroni przed ślizganiem, a także z preparatu czyszczącego do przepływomierzy. Taki środek skutecznie zapobiega gromadzeniu się kurzu oraz innych zanieczyszczeń. Systematyczne stosowanie takich produktów pozwala uniknąć częstych wizyt w serwisie samochodowych, co wiąże się z mniejszymi wydatkami na konserwację auta.

Fachowa pomoc konsultantów podczas zakupów

Preparaty do silnika oraz innych części samochodowych w sklepie GoRabbit.pl pochodzą od dwóch sprawdzonych producentów - K2 i MA Professional. W wyszukiwarce Klienci mogą również bez problemu wybrać taką pojemność produktu, jaka ich interesuje. Środki do czyszczenia są dostępne w zakresie od 250 ml aż do 20 l. W przypadku wątpliwości, który preparat wybrać, każdy Klient może skorzystać z fachowej pomocy konsultantów. W każdym momencie można zadzwonić na infolinię sklepu i upewnić się, jaki produkt będzie bezpieczny dla danego modelu samochodu.

Oleje i filtry

Zobacz listę poradników o olejach i filtrach (m.in. olejach silnikowych i filtrach oleju), które zostały opublikowane niedawno na blogu motoryzacyjnym GoRabbit.