Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.
Koncentraty

Koncentraty

Bogaty asortyment sklepu GoRabbit.pl oferuje koncentraty płynu do chłodnic, koncentraty do odtłuszczania powierzchni oraz koncentraty płynu do mycia i odmrażania szyb samochodowych. Niezależnie od przeznaczenia wszystkie produkty odznaczają się skutecznym działaniem i wysoką jakością. Stosowanie preparatów wpływa na wydajną pracę samochodu, zapewnia komfort i bezpieczeństwo jazdy.

Dla prawidłowego funkcjonowania wszystkich elementów

Zimowy koncentrat płynu do spryskiwaczy firmy K2 sprawnie usuwa zanieczyszczenia znajdujące się na powierzchni szyby samochodu. Preparat działa nawet w temperaturze -80°C, jest bezpieczny dla lakieru oraz plastikowych i gumowych elementów. Środek charakteryzuje się przyjemnym zapachem oraz efektywnym działaniem, dzięki czemu nie musisz martwić się smugami i zaciekami. Koncentrat do odtłuszczania powierzchni przyda się szczególnie w warsztacie samochodowym. Przy jego pomocy pozbędziesz się tłustych plam oleju oraz pozostałości smaru. Środek świetnie nadaje się także do odtłuszczania ubrań oraz mycia części maszyn i powierzchni podłóg. Koncentrat płynu do chłodnic wpłynie na utrzymanie odpowiedniej temperatury pracy silnika, latem zabezpieczy go przed przegrzaniem, a zimą przed zamarzaniem. Dzięki jego stosowaniu unikniesz awarii silnika, ochronisz samochód przed wyciekami.

Kiedy szukasz idealnego preparatu

Dzięki prostej w obsłudze wyszukiwarce w łatwy sposób znajdziesz produkty dopasowane do Twojego samochodu. Jeśli jednak masz wątpliwości lub nie wiesz, na który środek się zdecydować to wygodnym rozwiązaniem będzie konsultacja z fachowcem. Sklepowy konsultant pomoże Ci w wyborze odpowiedniego koncentratu, podpowie jak z niego korzystać i w co jeszcze warto się zaopatrzyć w trosce o bezkolizyjną jazdę.

Oleje i filtry

Zobacz listę poradników o olejach i filtrach (m.in. olejach silnikowych i filtrach oleju), które zostały opublikowane niedawno na blogu motoryzacyjnym GoRabbit.