Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.
Tarcze hamulcowe

Tarcze hamulcowe

Oferujemy ogromny wybór tarcz hamulcowych do wszelkiego rodzaju pojazdów: osobowych, z napędem na cztery koła, dostawczych i ciężarowych. Wybierz najlepsze produkty od ATE, Bosch i DACO – dostosowane do swojego pojazdu oraz stylu jazdy. Mamy rozwiązania na każdą kieszeń. Tarcze hamulcowe wysyłamy błyskawicznie i w doskonale zabezpieczonych paczkach. Jakość produktów jest tak samo wysoka jak jakość obsługi. Przejrzyj dostępny asortyment GoRabbit.pl, a następnie wybierz tarcze hamulcowe samodzielnie lub korzystając z profesjonalnej pomocy naszych specjalistów. Czekamy na infolinii oraz jesteśmy dostępni przez e-mail.

Szeroki wybór tarcz hamulcowych

GoRabbit.pl to najlepsze tarcze hamulcowe od producentów obecnych na europejskim i globalnym rynku. Oferujemy modele na oś przednią i tylną przystosowane do różnych typów pojazdów, dróg i stylów jazdy. Znajdziesz u nas tarcze hamulcowe żeliwne i węglowo-ceramiczne, z różnymi rodzajami perforacji umożliwiającej skuteczniejsze odprowadzanie gorąca. Oferujemy tarcze hamulcowe wentylowane z żebrowaniem, nacinane z rowkami, nawiercane oraz wiercone z okrągłymi wgłębieniami lub otworami. Ostatnie ze wspomnianych modeli, zwane tarczami hamulcowymi perforowanymi, są uważane za najlepsze z dostępnych produktów. Jednocześnie możesz znaleźć u nas idące w parze z tarczami klocki, o odpowiednim współczynniku tarcia, również umieszczone w kategorii „Układ hamulcowy”. Kup je osobno lub złóż jedno zamówienie obejmujące oba rodzaje produktów.

Tarcze hamulcowe od zaufanych producentów

W GoRabbit.pl znajdziesz tarcze hamulcowe produkowane przez firmy ATE, Bosch i DACO. Bosch to wiodący na świecie producent części i urządzeń mechanicznych, w tym tarcz hamulcowych – zarówno montowanych fabrycznie w nowych pojazdach, jak i dostępnych jako części zamienne. ATE natomiast jest istniejącym od ponad stu lat liderem rynku wtórnego. DACO, choć jest młodą marką, już dała się poznać w całej Europie. To firmy z dekadami doświadczenia, posiadające tarcze hamulcowe różnej klasy – zarówno luksusowe, jak i ergonomiczne. Nawet tańsze modele cechuje doskonała na tle konkurencji jakość wykonania. Wszystkie towary są pozyskiwane od terminowych, sprawdzonych dostawców, dzięki czemu możemy zapewnić łatwą dostępność i szybką wysyłkę.

Wybierz tarcze hamulcowe do swojego samochodu

Na naszej stronie znajdziesz liczne sposoby zawężenia wyboru tarcz hamulcowych, aby wreszcie wybrać te, które będą idealnie pasować do Twojego samochodu, sposobu jazdy, terenu, w jakim się poruszasz, a wreszcie – oczekiwań cenowych. Skorzystaj z menu, aby przefiltrować widoczne tarcze hamulcowe według producenta, strony zabudowy, typu tarczy hamulcowych (pełne lub wentylowane), liczby otworów, a także przedziału cenowego, w jakim chcesz się poruszać. Mamy także specjalne, niezwykle przydatne narzędzie: filtr zawężający wybór wyłącznie do tarcz hamulcowych pasujących do danego typu pojazdu! Wybierz markę samochodu, jego rok produkcji i model, a wreszcie rodzaj silnika, a zobaczysz tylko te modele, które na pewno można zainstalować w Twoim pojeździe. Następnie zamów swoje nowe tarcze hamulcowe tak jak w każdym sklepie online – szybko i wygodnie.

Potrzebujesz pomocy w zakupie tarcz hamulcowych?

W GoRabbit.pl nie musisz się znać na samochodach, aby dokonać właściwego wyboru. Jeśli nie masz pewności, czy wybrane tarcze hamulcowe będą pasować lub sprawdzą się przy Twoim stylu jazdy, po prostu skontaktuj się z nami. Nasza infolinia, której numer znajdziesz w górnej części strony, jest obsługiwana przez ekspertów z dziedziny motoryzacji, którzy chętnie podzielą się swoim doświadczeniem. Opowiedz im o swoich potrzebach i posiadanym samochodzie, a z pewnością dobiorą właściwe tarcze hamulcowe i przyjmą zamówienie. Jeśli jednak postanowisz dokonać zakupu samodzielnie, pamiętaj, że tarcze hamulcowe należy wymieniać nie pojedynczo, lecz na całej osi, aby zapewnić bezpieczne i równomierne hamowanie bez utraty kontroli nad pojazdem. Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, nie wahaj się do nas zadzwonić.

Oleje i filtry

Zobacz listę poradników o olejach i filtrach (m.in. olejach silnikowych i filtrach oleju), które zostały opublikowane niedawno na blogu motoryzacyjnym GoRabbit.