Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.
Odrdzewiacze

Odrdzewiacze

Systematyczne stosowanie odrdzewiaczy pozwala w skuteczny sposób pozbyć się zbędnego osadu na śrubach i na innych zardzewiałych elementach podwozia czy karoserii. Mogą one być stosowane zarówno w przypadku samochodów osobowych, jak i ciężarówek, agregatów oraz maszyn rolniczych. Jeżeli poszukujesz odpowiednich środków do pozbycia się rdzy na częściach samochodowych, koniecznie sprawdź ofertę sklepu GoRabbit.pl.

Dwa rodzaje odrdzewiaczy

Preparaty przeznaczone do usuwania rdzy można podzielić na środki przeznaczone do poluzowania zardzewiałych śrub czy nakrętek oraz na płyny do karoserii chroniące przed czynnikami atmosferycznymi. Do pierwszej grupy należy uniwersalny olej penetrujący Vulcan, który zabezpiecza nawet najmniejsze elementy samochodowe przed działaniem korozji. Można go stosować zarówno przy niskich, jak i wysokich temperaturach. Wśród preparatów do karoserii natomiast można wyróżnić profesjonalny odrdzewiacz Derusto firmy K2 w formie żelu. Jest to środek, który nie spływa z pionowych powierzchni oraz odrdzewia bez konieczności demontażu. Znajdzie on zastosowanie w przypadku każdego rodzaju metalu. Wszystkie preparaty dostępne w sklepie GoRabbit.pl charakteryzują się niezwykłą skutecznością oraz łatwą aplikacją.

Jak wybrać skuteczny odrdzewiacz?

Wszystkie odrdzewiacze w asortymencie GoRabbit.pl są wielofunkcyjne, dlatego też nie musisz się martwić, czy dany produkt jest bezpieczny. W razie wątpliwości jednak można zadzwonić na infolinię sklepu i poprosić o pomoc doświadczonego konsultanta, który najpierw zapyta o model pojazdu, a następnie wybierze odpowiedni preparat. Dodatkowo każdy Klient może skorzystać z wygodnej wyszukiwarki znajdującej się w menu po lewej stronie ekranu. Wystarczy określić pojemność oraz producenta. W przypadku odrdzewiaczy można wybrać produkty firmy K2 lub MA Professional.

Oleje i filtry

Zobacz listę poradników o olejach i filtrach (m.in. olejach silnikowych i filtrach oleju), które zostały opublikowane niedawno na blogu motoryzacyjnym GoRabbit.